Jump to content

Пръскалките на фаровете се закачат на капчетата и остават отворени


Renzokuken

Recommended Posts

Решението на проблема е по сервизите да се научат да свалят и слагат броните. Иначе два пъти работа, ходене по нервите и накрая в Поршето да наместват брони, фарове и пръскалки срещу скромни суми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офф - гледам какви ли не причини са изброени за спирането на пръскалките, а то хората са я измислили тази изключително сложна екстра - има си адаптации в Central electric на канали 06, 25 и 26, където можеш да си настроиш кога и как да се включват, за да няма - изхаби ми течността, пуска се когато не искам и т.н

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е спри я и готово,за 1 минута става ,най лесно с carista. После пролетта ще ги гласиш. Кой знае как и къде е натискана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото разбрах преди свалянето на бронята трябва да се разхлабят фаровете и след това при слагането първо да се стегне бронята и след това фаровете. Иначе се получават размествания. Също бронята трябва да се намести по капака на двигателя.

Редактирано от Renzokuken
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сваляха бронята видимо всичко си е ок но като я сложиха пак се заклещват на капаците маската ли не са центровали не знам чудя се някой добър бояджия дали ще успее да намести фаровете и пръскалките... Иначе си работят и 2 те но излизат много в горния край на квадратчето и от там ме съмнява че идва целия проблем... Едно направят друго повредят... 

Редактирано от Lambada
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офф - гледам какви ли не причини са изброени за спирането на пръскалките, а то хората са я измислили тази изключително сложна екстра - има си адаптации в Central electric на канали 06, 25 и 26, където можеш да си настроиш кога и как да се включват, за да няма - изхаби ми течността, пуска се когато не искам и т.н

Пръскалките се активират само при включени фарове и то като задържиш за няколко секунди лостчето. След това на всяко 5-то пръскане пак се включват докато не загасиш двигателя е така. Какво друго да се настрои през каналите???


Sent from my iPhone using Tapatalk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През тези канали се настройва кога и как точно да се включват - примерно аз съм ги настроил - включват се само ако задържа лостчето за 3+ секунди, веднъж ако се включват, след това на следващите 10 натискания на лоста не се включват както и да натискаш, самата продължителност на пръскане е 1 сек, и т.н Тоест фина настройка на пръскалките, ако ти се разцъква може да си го направиш точно според твоите нужди. Това което казвам е на Q5 B8, но съм почти убеден че е подобно и на А4. И не разбирам смисъла на тези многократни въпросителни, но може би ти си знаеш

Редактирано от mhi406vt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...