Jump to content

Айербег - Проблем


rehsu

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Колата е a4 b7

Как да се отърва от тази грешка, без да се разглабя цялата кола и да се свалят цели седалки, те са и с подгрев шанса да се прецака според мен е голям.  :scare3 


На таблото свети и ме дразни и след изтриване пак излиза :banghead,четох някъде,че става със съпротивление и тн. и ако да къде точно да го сложа колко волта?

има ли и друг вариант освен това?

 

 

https://forum.vwclub.bg/download/file.php?id=388635&mode=view

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, каква грешка дава на диагностиката? Да няма някой еърбег излязъл и после да е прикрит.Иначе си взех преди емулатор ( съпротивление ) от китайците, зашото е направен да влиза точно в буксата за еърбега.Иначе със съпротивление става пак, но трябва да се мъчиш да го закрепваш , да не мърда.Eто затова иде реч :

https://www.aliexpress.com/item/4000026220457.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4d23qpNc

Редактирано от besuchen77
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма причина да се прецака седалката, защото била с подгрев.

 

Ето клипче как се отстранява проблема. Пича следва инструкциите в официалния бюлетин на Ауди относно тази грешка:

 

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви колеги,

 

Но не ми се и разглабя видях видеото изглежда ми сложно и шанса да го прецакам е голям.

 

ако сложа такова устройство за което колегата е дал линк? и най вече в коя букса трябва да го сложа? под седелката ли пак? или в някоя друга?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно в буксата под седалката, така че същата работа. Само че няма да имаш страничен еърбег и ще бъде глава-греда при определен вид катастрофа. Намери някой да ти я оправи ако ти се струва сложно. Работа за 40 - 50 лева е това.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля , че отстрани , защото пише - сайд еърбег- значи е страничен.Аз тези манипулации на старото пежо ги правих, че имах отворен страничен еърбег на шоф седалка.Там също има букса за страничния- на пежото беше в гредата, следователно трябваше да махна пластмасите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ви благодаря колеги, 

да ако намеря някой да се навие да го направи, ако можете да препоръчате някой за София? 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги,

 

Колегата отказа зает е.

 

Някой друг в София сервиз? 

 

Друг вариант а ако се свали таблото по и някой изключи тази лампа по лесно ли ще е от махането на седалките? 🧐 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...