Jump to content

keyless go за ауди а6 4 ф 2005 год седан бензин


baramov1234

Recommended Posts

Здравейте колеги искам да си сложа тази функция безключово палене.Интересува ме тази екстра може ли да се сложи на този автомобил и тази година.Мисълта ми е да е с карта без да слагам ключа в гнездото.Ако е възможно много ли е разправията долу горе пари и някой който може да го направи.Просто тази екстра ме кефи.Благодаря на тези които ще напишат нещо по въпроса.Във форума не намерих нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

екстрата е много удобна и се ползва всеки ден - поне по два пъти на всеки маршрут с колата. Не е с карта, а с ключа в джоба просто. 

Много неща са, гледай в ebay за пълен комплект предлагат понякога с всички кабели. За поставяне, може би колегата ShadowM

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може. По принцип екстрата включва и безключов достъп, но разправията е голяма - дръжки на вратите, антени, модули и т.н

Може да се направи и само да пали безключово. Все пак akoго решиш ShadowM би ти го монтирал :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карта няма това да не ти е рено/ситроен. Разбира се, че може да се ретрофитне кеси, въпросът е дали ти се дават едни добри пари за тази шукария. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...