Jump to content

Проблем с изпарител Gascontrol на газов инжекцион.


Recommended Posts

Здравейте колеги. Имам проблем с намирането на ремонтен комплект за изпарител Gascontrol - Турция до 170 к.с. В магазина от който го купих преди 7,5 години ми казаха, че завода го няма вече и няма части за него. При положение че във сайта на Фобос газ виждам дори и по нов модел изпарители в наличност се съмнявам за това.Факт е че Сайта на производителя го няма наистина, но все някъде може да има останали единични бройки и ако някой знае ще съм много благодарен да сподели иначе отивам към нов изпарител.

Изпарител – Копие.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли да се намерят мембрани за тоя франкещайн. На какъв двигател е монтиран?


Изпратено от моя BENEFON SIGMA GOLD с любезното съдействие на MOBIKOM

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

150 к.с. , но много добре се държеше  и настройката беше добра. Като го сложих вървеше повече от на бензин. Разликата 1 литър, но там зависи от крака на газта, говоря само извънградско.Двигателя е AQA 110 kW.

преди 21 минути, venko74 написа:

Имах преди доста години купени такива мембрани.Утре може да разрова в гаража.

В събота го свалям и ще го пръсна да направя снимка на мембраната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и новия модел.И не мисля че е Франкещайн преди година взе да прави проблеми, явно съм късметлия минати над 70К. няма такъв изпарител, но взе да изтърва и следва трудно палене на бензин. Единствената разлика е че има два щуцера за ниското налягане. Може би за  V образен двигател, където трябва така или иначе  разклонение.Не се занимавам с газови уредби, ел. инж. съм но съм си ги слагал сам. На втората , която е на сина ми A6 2.7 Quatrro беше изпитание,там въобще нямаше място.

 

product_1919.png

Редактирано от Krasi F
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

карах го 6 години без проблем затова.

 

BRC има ли някой който да се похвали. А са Маркови уж.

 

Казах колко е каран.

 

Ще си купя това от което съм доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същата е колега. Кажи какви пари и искаш. Аз купих изпарител вече, но искам да се запася с още една мембрана.

Старата беше доста разпрана след 7,5 години каране. Не зная как е вървяла колата ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам пари.Може да ми изпратиш на ЛС данни и ще ти я пратя.Вчера един колега от форума,който е от Сливен мина през мен и можех да я пратя по него,но вече е късно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...