Jump to content

Задната влиза без натискане надолу


К.Rusev

Recommended Posts

Здравейте,колеги колата ми прави някакви магарии от скоро с ръчна кутия 6 скорости съм,като стой задната включена повече време после си влиза без да натискам надолу лоста,като на БМВ и е много досадно понеже се бърка с първата и са наблизо някаква идея от какво може да е лоста играе леко нагоре надолу на свободна.Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имал съм подобен проблем с голф 2 преди години задна влизаше без да натискам лоста и когато махнах кожената обвивка с рамката се оказа, че под лоста има чоп който възпира лоста да продължи на ляво без да натискаш и той се беше изял.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте,ако има някой с подобен проблем и му се мърда лоста много нагоре надолу на свободна има ремонтен комплект за 6-скоростна кутия,но е тегава работа да се намери всичко,понеже някои неща са спряни от производство ето Тема -та от която намерих всичко топката е пластмасова и се рони и се получава вертикален луфт и потъва надолу съответно задната и първата се бъркат понеже няма нужда от натискане надолу.След подмяната лоста не мърда грам и скоростите влизат перфектно.За смазка ползвах силиконова грес,уж да не се яде пластмасата макар че не пише да се смазва в темата моята беше суха.Дано да е полезна информацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...