Jump to content

Pre Facelift to Facelift а5


Ivan Graganov

Recommended Posts

Здравейте,

Искам да попитам за тази идея pre facelift to facelift на Ауди а5 2011 .

Какви са нужните части , смисл аз знам главните , но главния ми въпрос е дали ми трябва нов капак за направата на тази идея , защото в Германските форуми на едно място пише че трябва да друго не.

И горе долу на каква цена ще ми излезнат след продажбата на старите части!

Мерси предварително!😄

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

Здравейте колеги имам Audi S5 B8 2011 3.0tfsi Black Edition имам въпроси относно темата поради искам да сменя волана със на B8,5 (начупения) и скоростния лост със S-tronic стават ли без кодинг ? дирекно букса на букса ? и ако някой има волан на B8.5 със копчета и пера да пише незнам къде да намеря такъв ? и скоростния лост малко сложно мисля гледах няколко клипове за това става но въпроса е как и кой ? благодаря предварително на всички колеги...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Волана пасва директно, за скоростния лост ще трябва да нагрееш и завъртиш на 90 градуса пластмасата върху която се слага.

Имам волан от фейслифтова S5-тица с метални пера за смяна на скоростите, но не е скосен и е без еърбег, пиши ако ти върши работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

fifipaldi благодаря за помоща колега но ми трябва волан със еърбег и начупения скоростния лост съм гледал видео във youtube така както го каза бяха го правили значи няма друга опция ? трябва да се нагрее и превърти лека по лека 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...