Jump to content

Продавам чисто нови накладки ATE 13.0460-7110.2


Recommended Posts

Приятели,

 

Продавам чисто нови накладки АТЕ: 13.0460-7110.2

 

https://www.autokelly.bg/Product/ATE-13-0460-7110-2/47267

 

Накладките не са слагани, обърках поръчката и не ми стават. За жалост не искаха да ми ги сменят във фирмата, от която ги взех.

Стават за доста модели автомобили, но най-много А4 и А6.

 

Цената е колкото съм ги взел с отстъпката 75 лв.

 

За въпроси, съм на разположение.

01b299c36451da7b7c262cd9f332a898.jpg

 

82cb5dd66dcb4351713414a6a46e86c0.jpg

67b69b5c39f570bced914baad6c433c5.jpg

6a4fc6599f575860304feb06dfa10fb9.jpg

653cb585f595e3de99248f1d3d4c01ee.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братовчед ми ги поръча от Ауто 1, и аз докато ги взема от него минаха 3-4 дни после докато видя, че не са точно тези, които ми трябват още 4-5 дни и така.
Пробвахме да ги върнем, нещо мрънкаха по телефона, че са ги взели от друг доставчик и нямало как.
Както и да е, аз не съм за 75 лв. дано на някой му свършат работа.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
На 8.10.2020 г. at 21:32, CVT написа:

Как могат да ти откажат връщането след като има европейска директива? Цък!

Съжалявам, че чак сега виждам темата. С автора се познаваме и е попаднал в много неприятна ситуация.

CVT не ги гледай тези европейски директиви. При авточастите е съвсем друго!

Например една от най-старите и крупни фирми ТЕХ КО има ужасни срокове за връщане на стока без обяснения - 7 дни и то календарни. Щом си го позволяват значи имат основание и не се притесняват от комисии и чиновници. Поради тази причина съм особено внимателен при поръчки от тях. И най-лошото е, че сроковете са заложени софтуерно в програмата и даже  шефа на клона, който те обслужва е безпомощен. ТОВА Е!

Авторът е дал линк към онлайн магазина на чешката фирма Аутокели, която вече не е чешка, а силно побългарена от варненските тарикати Елит Кар.  От февруари-март текат неприятни процеси и нивото на обслужване падна ужасно.

Първото намалиха срока за връщане на 14 дни, а беше месец. Ако стоката се поръча от чешкия склад вече нямаш право на връщане защото било външна поръчка. Заради тази щуротия вече 3 пъти отказвам стъкла за огледала защото там грешките са много чести и то не по моя вина. Да не говоря за удължени срокове на доставка.

Внимавайте много с тези срокове за връщане и ако е необходимо вземете на по-висока цена, но с достатъчно дълъг срок за връщане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...