Jump to content

Мнение за тази обява


Recommended Posts

много е частно лице, сам ги кара и петте, но нещо е решил да ги разкара. Аз не бих се занимавал с него... Даже вин да не иска да ти пише, че трябвало да го гледа, няма ли документи в него?! Нали пари иска да вземе?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, трябвало да ходи и да го диктува, баси пича :hilezh:.

Иска да те закара на място там и да те омайва нещо, сигурно е по-голям демагог от @robobug, който между другото на ум и на съм е правил няколко ремонта на 4G 3.0 TDI с проблемна помпа до сега ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз дизел все още не съм имал, за да правя каквито и да е ремонти.

Но пак питам - какви са тези "известни" причини за задиране на помпата.

 

 

....а за демагогия, мисля, че се разбрахме, че не знаеш какво точно означава това :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Plam86 , колега има ли някакво развитие по темата?

Моето мнение, без да съм притежавал 4G

Основния проблем са дистрониците, секунда невнимание и ще трябва да си търсиш нови. Това особено важи за Варна!

За щастие колата от обявата няма такива, така че това е плюс.

Двигателя се води за най сполучлив от всички с принудително пълнене. Това е минус ако имаш желание да слагаш газ.

Скоростната кутия е ZF което е по здравия вариант. Поставям само за Северна Америка е също голям плюс. 

Редактирано от LKBV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, 

Тъй като никога не съм притежавал Ауди , но нещо напоследък ми бяга окото по А6 след 2012г. 
Повече съм ориентиран към бензиновите агрегати поради възможността за повече и по сериозни проблеми при 3.0 ТДИ.

Като по запознати бихте ли дали мнение за тeзи две обяви, колата е внос от Канада и е имала лек удар отпред - сменени броня и фарове.

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11599743432772321&slink=hfidqq

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11602536755272949&slink=hfidqq - за тази не знам нищо все още.


Благодаря Ви предварително за помощта.

Редактирано от doomsday
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери по VIN в мрежата дали има снимки от този " лек" удар.   Броня и фарове и в Канада ще си ги сменят.  За мен седалката е супер износена, така на око и давам поне 300х. км, да не говорим че тези седалки ми седят супер грозно в този модел.  

 

Втората изглежда една идея по-добре, но там пък изобщо не са снимани седалките което винаги ми е съмнително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втората е с най-високо ниво на оборудване. Изобщо не бих погледнал първата при наличие на втората.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм, окей благодаря - чукнах ги и двете за ВИН , черната последно влизане в сервиза е 06.2018 на 155к и няма регистрации на удар. Аз не мога да преценя дали седалката е износена честно да си кажа. Дали ако се закачи в Ауди може да се хване дали е връщан километража ?

Втората (сивата) и тя е канадка, последно влизане в сервиз на 158к км - има някаква регистрация за удар и продавача ми каза че е имало счупен заден десен стоп предполагам заедно с броня.

Да втората е доста по наточена, но както A8Fahrer казва няма снимки на седалките и салона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходи я виж на живо заеви ги тия снимки. Да съдиш за ъстоянието на колата само по това дали седалката е изтъркана ... слабо е.

 

Май ако е врътнат километража както трябва няма начин да се хване ... ама нека и някой друг да каже  де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 13.10.2020 г. at 10:49, Plam86 написа:

Здравейте на всички! Някой да има наблюдения на тази обява,че ми допадна и мисля да ходя да я гледам. 
Благодаря!

https://m.mobile.bg/details/11594018938108504

Преди около месец се свързах с продавача и ми даде този VIN - WAUBGAFC2CN006575

В Гугъл излизат снимки от аукциона. Не съм сигурен, че това е вин-а, тъй като продавача ми го даде по телефона. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, 

какво ще кажете за тази обява - https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11603177430856159&slink=hin8g8

в аутодата не мога да намеря този мотор 245к.с. на това купе А4 В8 е ако не се бъркам нали? 

Свързах се се продавача, но не желаеше да ми дава ВИН - каза само на място при оглед на колата, което е малко странно и дразнещо.

Благодаря предварително за отговорите Ви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на този като му гледам текста в обявата и дори не бих му се обадил. Ако пък му звънна и ми каже - вин само на място...не е сериозно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@doomsday  Щом не иска да даде вин значи нещо не е наред. На една от снимките се вижда, че двигателното масло е много. Дали е сменено и е сложено повече, едва ли по скоро проблем с ДПФ. Както каза @OvivO обяви с такова описание и мен много ме дразнят, едва ли не колата е в по-добро състояние от чисто нова.

Редактирано от ivo totev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, doomsday написа:

...
в аутодата не мога да намеря този мотор 245к.с. на това купе А4 В8 е ако не се бъркам нали? 
...

 

Една от тези двете е: цък! или цък!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...