Jump to content

Мнение за А6 C7 3.0bitdi 2017


Recommended Posts

Здравейте колеги, 

дойде време за смяна на колата и се огледах в този екземпляр.

 

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11601994894092420&slink=hfj3ky

 

Някой ходил ли е да я гледа и евентуално да изкаже мнение

Мисля днес или утре да я огледам. Някакви съвети?

 

 

 

Редактирано от mbemo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За такива и по малко пари и доста по-малко километри може да се намери с този двигател от Audi Plus в Германия, с проверена история и гаранция.  Ако се гледа комби (което на мен като дизайн ми харесва много повече) може да се спестят още повече пари.  Лично аз такива суми не бих дал на автокъща в България.

 

Относно самата кола - керамичните дискове са супер стига да не трябва да се сменяват, че тогава нови отиват към няколко хиляди евра, а и става доста по-трудна за продаване след години.  Отделно такива нископрофилни гуми са супер неудобни за София и БГ.  За мен 67 хиляди за близо 150к километра не е оправдано, независимо от двигател и оборудване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор.

Като цяло и аз търся комби , но тази ми хареса като изпълнение.

Лошото на тези спирачки е ,че не позволяват по-малки джанти. А 21" са си доста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много пари и много км, за 10-15к отгоре взимаш новия модел. И направо си в бъдещето, а не с тея врътки от 2012 или там която е. На много по-малко км. Сега ако търсиш нещо конкретно, тогава не знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, бях на оглед на колата и състоянието е следното:

Първо се забелязва очуканата предна броня и преден капак от камъчета(бронята и от бордюр),но 

това мисля че е нормално за тези километри

Шофьорската седалка е доста протъркана на мястото на кръста

Волана и скоростния лост са доста захабени

Врътките за усилване на звука и MMI за доста обелени 

Декоративните алуминиеви елементи на шофьорската врата и централната конзола за в трагично състояние(много са начукани)

Таблетите за задните места така и не успяха да тръгнат

Предните накладки скоро ще са за смяна, но това си е към обслужването на колата и което е неизбежно и при други коли. Просто тук за 1000лв оригинални

Уж колата беше с пълна сервизна история а ме пратиха да си я вадя от ауди защото те я нямали

Твърдо отказаха колата да посети сервиза на Ауди под предтекст ,че щели да измислят ремонти за хиляди левове  и да си пробутат тяхна кола

Колата има транзитни номера ,но ще се закара с репетрак до друг сервиз ако реша.

Може би е доливано моторно масло, защото беше олято около капачката

 

Ми това е .  Кола с неясна история (може и да е ясна ама как да разберем) и отказ да посети официален сервиз.  Мисля че не си заслужава тези пари. 

Редактирано от mbemo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@mbemo Колега,моята кола е на 315к реални като салон,седалки,копчета и врътки нямат следа от износване и захабяване,смятай тая кола,която си гледал на колко км е.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно  казано бях готов да я взема срещу известна корекция на цената, но и отношението на 

хората там (или поне на тези с които комуникирах) не беше ок.

Срещу една прилична инвестиция тази кола би радвала много хора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На колкото и км да е няма как да е в толкова лошо състояние. Явно си е имала други драми, за които може само да се гадае и искат да се отърват от нея. Пропускай я без да ти мигне окото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

От автокъща кола не вземай !!!!

По добре от вън да си знаеш спокоиствието .

Тука всички коли са на 150-190 000 км .а като е закачиш с компа км. са по 2или по 3 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...