Jump to content

Д3 крушка за фар


ddalgiq

Recommended Posts

VAG-COM показва различни балони за различните модели. Този по-горе до колкото си спомням го намерих от Нета и беше за А8 D3. Твоя балон си е за твоята кола и това са ти опциите.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз сега видях, че е от А8...то и темета видях че не е за А6,просто отворих препратката на @VBI  и не видях,че е в друг раздел...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@lavatrice  Мисля, че трябва да си избереш фаровете да са с пръскалите и тогава да кодираш LED DRL и да махнеш резисторите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@VBIПробвах 9 за четвъртата цифра в моето меню,колата каза че не може 🙂. Пробвах с 5, LED DRL с пръскалки и стана. Няма грешки ,AFS на фаровете си бачка. Сега DRL работи с ксенона когато е тъмно. Coming home е с халогени и DRL. Резисторите не съм ги свалил,не знам да ги махам ли изобщо...🙄 Не знам какво имаш предвид да кодирам ? Има някъде от друго място ли да се бърника по настройките?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@lavatrice  Така работи и при мен, LED DRL работи с фаровете, вместо габарити и при CH/LH.  Можеш да махнеш резисторите, не би трябвало да дава грешки повече и няма друго за кодиране.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другата седмица мисля и аз да взема показаните на миналата страница лед крушки. Да видим при мен как ще стане кодирането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...