Jump to content

Покупка на Б8/Б7


Recommended Posts

Здравейте,

 

Обмислям покупката на А4 Б8/Б7, като ще имам нужда от вашата помощ за това. Бюджета ми само за автомобила е 10 000лв, в краен случай 11 ако се наложи.Обслужването след това не е включено в тези пари, като също ме интерсува дали ако не излезе нещо кой знае какво за оправяне 1500 - 2000лв. биха били достатъчни, за първоначалното обслужване и регистрация? Иска ми се модела да бъде Б8, но съответно разбирам, че може би бюджета, за намиране на такава кола не е достатъчен. Ако все пак мислите, че стигат за намиране на такъв екземпляр, който да не се наложи да набия още толкова пари в него за оправяне след като го купя, бихте ли ме посъветвали за мотор като приоритетите ми са: надежност и евтина поддръжка на първо място, не само за мотора, а като цяло за автомобила, на второ място икономичност и на последно комфорт и возия. Нямам претенции за това дали ще бъде бензин/дизел, както и за скоростната кутия, стига да отговаря на приоритетите, които съм посочил. В крайна сметка ако бюджета не е достатъчен за намиране на подходяща Б8-ца, предложете алтернатива с Б7 като се има предвид отново по - горните критерии.  

 

Поздрави,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да.аз така направих от А4 Б5 на Б8. След обслужвнето и изчистване на някои дребни неща съм супер доволен и много и се радвам. След покупката минимум едно 2 хил. лв. да си имаш..за да е всичко наред..

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...