Jump to content

Спортни пружини


Lesly

Recommended Posts

Здравейте колеги, някой по-запознат да каже кои са най-твърдите и най-ниските пружини, които се намират за А4 Б5 1.8т куатро, трябват ми за да се кара колата на писта. Благодаря предварително.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей NIKO, аз също намирам широка гама от пружини обаче никъде не пише колко са твърди (силата на натиск) за да мога да ги сравня. Затова пуснах тема, ако случайно някой има повече информация. Мисля на писта да карам с BIlstein B8 амортисьори и някакви твърди пружини, че им нямам много доверие на китайските койлоувъри, а KW, BC racing и т.н. малко скъпо идват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търсиш ли такива параметри, при евтините няма ги намериш..... А racing вариантите щом са ти скъпи и 

Цитат

 за да се кара колата на писта

, пак стигаш до тях. Кофти порочен кръг, а.....

Всеки продавач от тия racing местенца, ще те засипе с информейшън, за квото поискаш. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не търся евтините китайци, затова съм се спрял на Bilstein B8 и примерно едни пружини H&R общо ще стъпи на 1600 лева, не са 2500 лева за KW V1, но не са и 500 лева за китайски койлове....затова търся инфо за пружините.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Това че ще я направиш твърда на дъска, не означава, че ще е стабилна!!! Вземи пример от WRC, или от едно обикновенно планинско. Твърдостта, не означава стабилност, даже понякога е точно обратното.За писта, търси нещо с малък ход общо казано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...