Jump to content

Смяна на ксенон на А4 3.0 тди 2012 г.


deanov

Recommended Posts

Колеги, някой сменял ли е ксенонови крушки на А4 3.0 тди (2012-2015)....трябва ли да се свалят фаровете, като на предните модели?.... Някой може ли да ми каже точното обозначение на крушката, както и препоръки за добри и ефективни крушки. 

Редактирано от deanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако мога да ползвам темата на колегата, по баластите има ли някакво обслужване, почистване, нещо? Забелязвам, че сега в мекото време, след запалване фаровете се калибрират доста енергично, докато в студено време едвам се поклащат. Нормално ли е това или е предупреждение за нещо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, Aleks67 написа:

Ако мога да ползвам темата на колегата, по баластите има ли някакво обслужване, почистване, нещо? Забелязвам, че сега в мекото време, след запалване фаровете се калибрират доста енергично, докато в студено време едвам се поклащат. Нормално ли е това или е предупреждение за нещо?

Не съм обърнал внимание на това, но до колкото си спомням при мен не е така. (Карам Б8 от около година) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Фарът се отваря и се сменя целия LED с охлаждането. Не се продават. Вариант е само от счупени работещи фарове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

И аз да споделя нещо за моите фарове

Биксенон крушките са D3S много слаби фарове от както съм купил автомобила нищо не се вижда мислил съм за лед и дори за обикновенни халогени купих нови крушки ефект никакъв и така до днес до като гледах един клип някой колега го беше качил в фейсбука страхотни фарове и се захванах с моите свалих ги и с сешоара ги нагрях по около 10минути да се разлепят почистих  лупите с алкохол и памук  от вътре и от вън без да свалям прожекторите  имаха някакъв сив слой като опушено  повечето от вътре ,станаха кристално чисти ,рефлектора само с въздух го почистих без да го докосвам и накрая ефекта, фаровете станаха като електрожен никога не съм имал толкова силни фарове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да се смени рефлектора не знам как са станали като електрожен, ама като го смениш сигурно ще станат като лазер ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...