Jump to content

Audi a6 c6 4f 224 кс. разход и поддръжка


Recommended Posts

Здравейте нов съм в форума и се извинявам предварително ако темата не е на правилното място решил съм да взимам audi a6 4f 3.0tdi 224 кс въпросите ми са какъв разход дава с нормално каране извънградско 120-140 и градско 
каква е поддръжката дискове накладки амортисьори масло филтри как е като мотор и скорости калпави ли са дюзите това е като цяло за веригата знам че е малко скъпичка :D благодаря ви предварително ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

търси следващия мотор ASB 233 к.с. Идентични са с BMK, но са изчистени някои проблеми. Най-важното е да намериш запазена кола, а такива вече не са много или са на съответната цена.

120/140 ще ти дава около 8 разход, с 90/100 може и под 7 да падне. В града под 11 е мираж, а може и 14

обслужване масла и филтрите всички без горивен 300лв+, събира 8.2 литра масло двигателят.

амортисьори може и за 330лв на парче оригинални, има и по-скъпи, има и по-евтини

за накладки и дискове е много относително каква марка са, но си ги криви, ако са евтини, най-добре ОЕМ на добра цена да се намерят.

Кутията типтроник е здрава, но не е вечна и зависи дали е била обслужване и как са се отнасяли с нея.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам горното мнение,преди 2 месеца я продадох моята 3,0тди 224к.с.Не съм имал никакви проблеми с нея,но едно обслужване на ремъци,ролки,водна помпа,ролка климатик,термостат,масла мотор и кутия+филтри са си едно 1000+лв.Разход на дълго-магистрала-около 9/100,междуградско-6,5-8/100,градско в Плевен-11-12/100.

Редактирано от МИТАКА1654
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

такива екземпляри има вече и за 6000лв - качваш се и караш, но само с два ремонта можеш да дадеш покупната стойност или да я доближиш силно.

Спестяването на парите се случва при покупката :)

Какъв ти е бюджетът?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много зависи, най-важното е общото състояние на автомобила, пробегът, кога и как е обслужвана. Няма гаранции, но някои си личат, че са гледани :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен не си купувай кола, правена по време на тежка икономическа криза, когато всички компании са пестили от всичко възможно. Това важи за коли от периода 2006 до 2008 г, даже за някои по-бюджетни марки и до 2010. 4фките с 3ка дизел са си модерния душегуб и е див късмет, ако не налееш големите пачките за първите 10тина хил.км.

Редактирано от Groober
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2006-та започна и продължи няколко години в зависимост от индустрията. Всички големи производители от тогава започнаха необходимата подготовка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...