Jump to content

Антенни усилватели на А4/В7


jordanik

Recommended Posts

Здравейте!Колата ми е авант с антени вградени в задните странични стъкла.Досега бях с  фабричната музика Concert 1din,но ще я сменям с RnsE.Мога ли да ползвам обикновен двоен прреходник от моите букси към буксата на навигацията/ на снимката долу/,или ще ми трябва фантомно захранване?Навигацията дали ще може да се съгласува с моите антенни усилватели,или ще трябва да ги сменям?Ето какво е положението в момента:

20201019_164804.jpg

av-ab0391.jpg

Редактирано от jordanik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност за ГПС-а ще ти трябва друга антена,а за радиото май става с въпросния шреход както си го замислил 

Някъде в нета руснаците бяха правили тази конверсия Концерт към РНС-Е ако ти се занимава да потърсиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Марто!Антената за Gps-а вече я монтирах.Ще пробвам с този преход,но не виждам как ще захраня усилвателите през него.Може би в моя случай захранването им става по допълнителен кабел на някоя от буксите на Concert-a?Ще ги "преслушам" и руснаците.

Редактирано от jordanik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

И питанките продължават.Как се казва жълтата букса на снимката,за да мога да я търся из магазините,защото се оказа ,че преходника,който взех,не става.

Фабричното ми радио е Ауди Concert.То с външен дивърсити модул ли е,или си има вграден? Навигацията Rns E и тя ли е с вграден дивърсити модул и тряба ли да правя някакво байпасване на антените при прехода?

Редактирано от jordanik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимаш това.

Черната ти букса(iso) влиза директно в женското.

Жълтата ти букса(fakra) трябва леко да я пипнеш, за да я вържеш към празната факра и след това ги закачаш към навигацията.

 

P1030689.jpg

Редактирано от jon_jinas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора.Аз точно от този сайт взех прехода,но женската факра по никакъв начин не иска да влезе в жълтата букса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...