Jump to content

Търся добър тенекеджия за А8 4.2 tdi D4


Recommended Posts

Привет, колеги!

Имам следния проблем... Преди известно време не паднах, направо скочих в една яма на път, който беше асфалтиран преди 2 години и неочаквах да е в това състояние сега. Ударих си каляската отдолу жестоко. Кората се счупи, малко по-късно видях че и антифриза капе. В сервиза в който я закарах стои вече месец и майстора не я почва. Постоянно ми се оправдава с някакви глупости и много взе да ми писва, а трябва само да се сглоби. Проформа фактурата, която ми иска застрахователя все още я чакам. Купих нов радиатор, нова маска за радиатор си взех от Австрия оригинална, защото се оказа, че в България се продава единствено китайска, маркучи и всичко е налично. Няма нищо за изчукване и боядисване, само да се сглоби че ми омръзна да чакам и да ме лъжат. След вчерашното ми посещение в сервиза и като видях че колата стои така както я видях и миналата седмица и не е пипната, реших че по-добре да я кача на пътна помощ и да я закарам в друг сервиз. Бихте ли препоръчали сервиз, където биха си свършили качествено работата и няма да чакам още месец за 2 дни работа в гр. София. Благодаря ви!

122166591_2675103132754467_2798123258240122134_n.jpg

122334451_3709209809092102_348186679725440277_n.jpg

122159232_1091666587934128_1950790227107106117_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом няма тенекеджийска работа защо ти е тенекеджия.Потърси си добър механик който няма да те лъже ,като този при който си се натресъл в момента и да я сглоби.Но преди това си огледай внимателно разглобените чарколяци ,че после да няма това и онова липсва и като виждам колко е отговорен майстора дето я е разглобил най вероятно ще е така ,събирай си всичко и дим да те няма.Не е кой знае каква философия като гледам да има най много 3 до 4 часа работа по нея и си готов.Бих ти помогнал да я сглобиш ,но си ми далечко,тъй че си търси майстор който ще ти я оправи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За София, малко след стадион Славия (покрай канала преди завоя за конната база). Данчо (не знам сервизът му има ли си име...) +35989668О73пет , виждал съм да майсторят доста напудрени екземпляри. Дано се съгласи и има възможност. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооооо да, "3, 4 часа работа" и е готово:). Батин, кората ясно, но течащ антифриз не е само "маска, радиатор и няколко маркуча", почти сигура е, че има кривини по роговете(и не само). За`ва и тоя юнак, не ще да я прай.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека пише  ,че колата трябва само да се сглоби и няма щети по ламарините аз не съм там и не мога да знам какво и има, тъй че ако е само сглобяване на разглобеното от мастора за толкоз се събира и то ако я караш еваш-еваш  🙂 ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...