Jump to content

Какво бихте казали за Audi a4 1.9 tdi


Recommended Posts

Здравейте, приятели искам да ви попитам дали тази а4-ка е хубава https://www.cars.bg/view.php?id=5f464e5ede96b24936360813

Искам да знам дали е по-добре от а3-ка (4 врати) , тъй като а3-ката е по- скъпа след 2005 година от а4-ката.

Ако може да ми кажете какво мислите вие. Много ще се радвам ако ми помогнете. БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, има как. Това е BKE мотора, който си се произвежда до края на 2004. Конкретния екземпляр е голям курник обаче. Няма удари, обаче и от четирите страни броните ударени, задната и охлузена, преден ляв калник нагънат, ръба на седалката смазан и протрит. Как ги харесвате тия непоносимо грозни седани на А4, не знам. Возията с какво е толкова специална спрямо един пасат б5.5 или б6?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, s7r3l0k написа:

 Как ги харесвате тия непоносимо грозни седани на А4, не знам.

 

Всеки си има вкус.

Аз катафалка не бих карал дори и подарък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, s7r3l0k написа:

Абе, има как. Това е BKE мотора, който си се произвежда до края на 2004. Конкретния екземпляр е голям курник обаче. Няма удари, обаче и от четирите страни броните ударени, задната и охлузена, преден ляв калник нагънат, ръба на седалката смазан и протрит. Как ги харесвате тия непоносимо грозни седани на А4, не знам. Возията с какво е толкова специална спрямо един пасат б5.5 или б6?

Добре, аз например бях се спрял на audi a3, но след 2005 4 вратите са доста скъпи, коя година бихте препоръчали за А4 и А3 за първа кола?? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грешно си разбрал. Не препоръчвам тази конкретна бройка, окомплектована с този мотор. Иначе останалото си е твой избор. 1.9ПД е сравнително доказал се мотор, въпреки че има доста неприятни проблеми, включително и редовните за почти 20 годишен дизел. Можеш да погледнеш моторетката със 131кс. Ако ще търсиш А3 до 2005, трябва да се примириш с 1.9 105кс, само и че и там си има един известен проблем, който изисква сериозно изваждане на пари, ако се случи. "Безпроблемният" мотор там е старият бензинов 1.6.

Просто не очаквай тая антика да вози на облак, както се обяснява тук за возията, защото не е точно така. Не знам доколко си запознат, обаче дизела има сериозни разходи в експлоатацията, особено ако гледаш подобни на този в обявата автомобили, които откровено са проблемни.

 

Офф: А4 била катафалка, бухах. Момци, не сте ли виждали Е-класа комби дори на картинка от дъвка турбо, че да говорим за катафалки? И аз не съм луд по аванта, обаче в а4 б6/7 е далеч по-добър от тоя ужас, седана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, MomchilStoyanov написа:

Добре, аз например бях се спрял на audi a3, но след 2005 4 вратите са доста скъпи, коя година бихте препоръчали за А4 и А3 за първа кола?? 

Няма значениe ,важното е на теб да ти харесва.Като за първа кола вземи приятел ,който по ги разбира колите.

Редактирано от audi+
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...