Jump to content

Профилактична диагностика


Cikata

Recommended Posts

Здравейте, интерсува ме къде могат да ми направят качествена диагностика на  мойта кошница...има неща, които мен ме дразнят,но сигурно не са проблем...сигурно има и неща за които и не предполагам, а са проблем...и за това искам да отида някъде, където ще направят една качествена диагностика ( ако искат могат и да я покарат) но след това ще имам адекватни отговори на въпросите... и те така те

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да търся под вола теле...имам леко менене на обороти, което ме вкарва в размисъл...отделно сутрин като я паля и пусна подгряването на предния прозорец и се чува някакъв шум все едно се включва неква турбина едва ли не...и някакви такива неща и определено не искам колата да е като все едно излязла от завода,но превантивно искам да не влизам в големи ремони заради неглижиране на дадени симптоми...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, CVT написа:

@Cikata, качествена диагностика можеш да си правиш и сам с един 45-левов ВАГ-КОМ кабел от OLX.

Определено не съм на “ти” с всички дивотии по колите ни...а и не искам и да бъда :) и за това кабел и сам да си правя диагностика определено не е за мен ;) 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, kurty написа:

На мен ми стана интересно за затоплянето на предното стъкло.....колата по принцип има някакъв спешъл подгрев на предния джам ли? 

Ето това най-годното копче за “обдухване”, “подгряване”, “разледенявяне” или както искате го наричайте ;) но си е стандартно нещо за тия котори... ;)

774CB47C-8A19-4A4F-BEAC-7C8698DCF8EB.jpeg

Just now, kurty написа:

То май всички коли от последните 30-40 години май имат такава "турбина" :hilezh:

Моята може и да я е имала,но не се е чувала до преди седмица...а я карам от 2 години и 45К километра

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...