Jump to content

Въпрос отностно навигацията


eurocombg

Recommended Posts

Здравейте , колеги!
Наскоро си купих навигационен диск ( копие ) с картата на България от интернет :D Та , не тръгва изписва ми "Please check navigation DVD" , обаче когато си сложа оригиналния диск , няма никакви проблеми , просто няма България. Въпроса ми е , ако се почисти оптиката , ще тръгне ли? Или пък не е записан диска правилно? Идеи? Склонен съм да пробвам и аз да запиша някой диск , ако разбира се ми предоставите точната карта и програма. 
Колата е Audi A6 4f 2004, няма bluetooth

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и при други колеги се получава така - чете само оригиналния диск. Ако въобще нямаш България е криво. Намери колега със записан диск и виж дали ще ти тръгне, ако не тръгва, няма смисъл да записваш, оптиката на навигацията си се износва с времето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бяха ми казвали че има хора , които я почиствали оптиката и тръгвали копията? Някой ако се е сблъсквал с такъв проблем и е правил такова "почистване" да каже къде , как , помага ли или просто няма смисъл и трябва да се смени всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до лещата на оптиката се стига за 5 минути и може да се почисти, но обикновено е временно, но не боли да се пробва.

Сваля се навигацията, отваря се горния капак, развиват се по спомен 4 винта и може да се достигне до лещата. Почиства се и се вижда дали има разлика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...