Jump to content

Тропащи задни седалки и др.въпроси


badxboy

Recommended Posts

Здравейте, началото на лятото купих Audi q7 2008 год, 239 к.с.
На пръв поглед и след преглед, автомобилът беше добър, но в последствие ми се отвориха хиляди работи. 
Имам изключително дразнещ проблем със задните седалки и в частност тази зад шофьора. По неравности тропа изключително много. Първоначално реших, че имам проблем с окачването, но след дооста търсене, най-накрая открих проблема. Умувах доста дълго, как да го отстраня, но не успявам да измисля нищо. Има няколко мм луфт, долу в подвижната релса и няма как да се запълни или постави нещо. Дали случайно някой е открил или знае решение ? Благодаря.

И понеже трябва да сменям дискове и накладки, може ли да ми препоръчате марка ? Благодаря !

Редактирано от badxboy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

За седалките - аз ги свалих и по релсите залепих тънка гума за да ги уплътни и да спрат да тропат. Това помогна малко защото при неравности горната част име се тресеше та добавих и 4 тенис топки отзад на облегалките като уплътнение и в момента е сравнително добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето решение за тропането без сваляне на седалки беше следното :

 

Има едни листове от рециклрирана гума около 5мм дебели от там изрязах ивици с размери дължина 50 мм ширина 7 мм дебелина 5 мм

и ги сложих между релсите прилагам и схема. За сега няма никакво тропане. 

релси.png

viber_изображение_2021-01-19_15-34-15.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...