Jump to content

Въпрос относно Apple carplay и безжично зареждане на телефон


Ubuntu

Recommended Posts

Здравейте, някой може ли да разясни относно Apple carplay как се подкарва и какво е нужно? Също така варианти за безжично зареждане. При мен в подлакътника има следните модули (виж снимката).

Колата е 2015-та. Ако правилно съм разбрал това би трябвало да е безжично зарядно ? Пробвах, но не работи. Идеи?

IMG_20201102_125221.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, това е безжично зарядно .. ако всичко е наред просто си оставяш телефона и след 2-3 секунди той започва да се зарежда.

 

За Apple CarPlay трябва го имаш като модул, включваш в USB порта, на MMI се показва, че е активен и си ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

16 hours ago, mitaka359 said:

Относно безжичното зареждане , мисля че телефона ти трябва да има тази опция , като по новите Айфони - например.

 

 

Има

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте трябва ли да свети ДВД в багажника постоянно че ми пада всеки ден на 10% забелязах че свети при заключена кола колата е Ауди а6 4ф

Изпратено от моят motorola one zoom с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2014 олроуд поддържа ли Apple car play и какво е нужно за да се подкара?
снимка на версията на мултимедията от менюто и ще ти кажа

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любопитно ми е за какво ви е Carplay, какво ползвате от него. От една година има Allroad-a и честно казано два пъти съм го ползвал, това да ръчкам кабела при всяко сядане, ставане ме дразни. Другото което не ми е ок, включа ли телефона ми изчезва сдвояването, основен е само тоя с кабела.  Другия недостатак е Google maps от Carplay не ми показва ограниченията, до като вградения google си показва знаците, добре че с iOS14 оправиха умирането на централния дисплей/на километра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 11/7/2020 at 8:54 PM, ShadowM said:

снимка на версията на мултимедията от менюто и ще ти кажа

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
 


Закачих - предварително благодаря!

100D1912-8388-4575-9C5B-57E694596C3C.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Здравейте колеги. Имам ауди а4 б9 и има безжично зареждане, но когато сложа телефон на поставката, ми изписва, че има друго устройство на подложката. Телефона е айфон 11 про. Някой да има идея какво се случва с тази подложка? Има и знака за безжичното "Qi". Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...