Jump to content

Перките са постоянно на 2 скорост


johnny_bg

Recommended Posts

Здравейте,колеги.Проблема ми е следният,когато колата загрее перките се пускат винаги на 2 скорост.Махнал съм реле 217,защото иначе и на контакт работят постоянно.Може ли да е от него или проблема е от някое друго реле или датчик?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отделно,когато се включат перките,нещо цъка зад таблото и започват да трептят фаровете и подсветката на таблото,а волтметъра слиза до 11 волта...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

@johnny_bg Прилича ми на нещо доправяно по труд и творчество. Виж си релето на радиатора да не би да дава постоянно заграля кола. Изключи и климатика по време на проверките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Охладителните перки се пускат само от 2 места ..... термо шалтера на радиатора и компютъра на климатика, най вероятно ти е заминал термо шалтера(кръгла гад с 3 крачета, намира се на радиатора - шофьорска страна долу)., релетата са 2 за бърза и бавна степен, ако не се лъжа за бавната е 217.

                       П.С.

А това ,че пада на 11 волта е лошо, прегледай си връзките на +вия кабел, и на бушониерата в купето .... те са около 6 кабела дебели (6-10 мм2), има вариант да си е заминала и някоя перка ако заряда с вклщтени фарове и парно и др. консуматори е около 14 волта

Редактирано от Furba
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...