Jump to content

Audi A6 C5 2.4 165 k.s


Edoard

Recommended Posts

Здравейте колеги!

Малко късничко се сетих да пиша тук,но не се бях сетил преди това..

Скоро си взех въпросният модел на Ауди и бих искал вашето мнение относно този мотор добър ли,издръжлив ли е и какви са най-често срещаните проблеми при този мотор.

Друго не ме интересува поддръжка окачване и т.н само и единствено двигателя!

Благодаря ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разделът е за теми за колеги, на които им предстои покупка, а не за осъществена такава, така че на какво си попаднал предстои да разбереш и евентуално споделиш в съответния раздел... Дано е запазен и не те разочарова, успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам А6 С5 2.4, но 170 коня, автомат 2004 година.Някои хора твърдят, че двигателя е “слабичък и не върви”, но мои лични впечатления са че мотора е достатъчно мощен да изпревариш, върви много мазно автоматика, набира много яко, все пак колата е шест цилиндъра бензин.Не е като мотор с търбо, защото е атмосферен, но от друга страна това е плюс, защото е лесен за газифициране.Гори ми около 15 в града, извън градско пада до 7-8 бензин.
Не съм голям “разбирач”, но за тази година и тези пари не съм карал по-готина кола, голям самолет е.
Хайде безаварийно каране!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мотора върви като за конете си. Има вероятност да харчи масло, но в 90% от случаите обслужваш главите и се решава проблема. Кофтито е че е в6 и ремонтите изискват повечко разглабяне/време, но пък за сметка на това караш шест цилиндров мотор. Разхода... вече го знаеш предполагам, на газ ти се връзва на 1.9тди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...