Jump to content

Стойности на дюзи 2.0тди CAGA


Antonio Zarkov

Recommended Posts

Здравейте колеги прикачил съм снимка със стойностите на дюзите, моля за мнение дали това е в нормите. Колта е 2.0tdi 143hp CAGA на 330хиляди е в момента. Като стойностите са измерени на топъл двигател. 

Благодаря 

Screenshot_20201114-145300_Gallery.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда имам проблем с моите дюзи! Колата не е давала никакви индикации за проблем просто реших да направя диагностика и какво да видя!!! Не пуши, ауспуха е бял! Върви си перфектно! Разхода ми е 6.5 смесено при положение че е avant и е със 245 45 18 гуми. Не знам! Озадачен съм!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Ако си имал много включени консуматори е възможно да даде високи стойности. Всичко трябва да е изключено. Допуска мисля, че беше +- 2,80. Колата ми е със същия двигател и пробег 310к IMG_2302.jpg.26523d2add28bfe773009d1da3c7e7d9.jpg

Редактирано от ivo totev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

към стойност 2 не е окей. като е в повече значи ,че дюзата почва да пикае , което е кофти за буталата. стойностите горе долу са такива като на другите колеги. тогава може да се каже ,че дюзите са окей. но ти имаш 1 дюза на 1.25 другата ти е на 1.72 не е окей за мен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А има ли значение коя дюза на даден цилиндър с коя и на кой цилиндър се компенсира, примерно 1 и 2 +-?
Имам в предвид, как коректно да разчетем тези показания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Виж ZQC - Zero Quantity Calibration...idle stabilization не ти помага много много, помага като изгубиш компресия или цилиндър да се ориентираш къде си...

Виж 72-75 канал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...