Jump to content

Плюс на контакт


head_up

Recommended Posts

Ресийвъра ми е постоянно захранен поради липсата на кабел с плюс на контакт. Някаква идея от къде да го хвана, кой пин на клемореда или някое по-удобно място под волана? По възможност без рязане на кабели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само, че клемореда не му е под волана, а на таблото, та дали не се и дърпаше таблото малко напреде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, skype68 написа:

 

Маха се панелът с уредите или наречения разговорно километраж. Онова, което показва с колко караш, с какви обороти и колко бензин остава до рибния ресторант.

Таблото се дърпа ако се сменя радиаторче на парно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, skype68 said:

Само, че клемореда не му е под волана, а на таблото, та дали не се и дърпаше таблото малко напреде.

tenor.gif

 

Aко не може да познае клемореда, по-добре да не пипа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за клемореда е ясно. И да, мога да го позная, все пак някой неща по електрическата система оправих. А таблото го свалях преди седмици, заради парното. Въпросът беше има ли по-удачно място да хвана този плюс като сваля жабката под волана, някъде там. Би трябвало този плюс да отива на някаква точка, от където да захранва релетата (някой от тях) при контакт. До колкото съм чел тоя клеморед е доста чуплив и ми се щеше да не се вързвам директно на него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми нали това ти казвам, да проследиш кой кабел тръгва от там и да видиш къде влиза в релетата. Най-лесно е да ти кажа "връзвай на жълто черния" което ще е вярно в 95% случаите, ама трябва да се провери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...