Jump to content

Audi A3 8P Авариен режим


turbobi_1

Recommended Posts

Здравейте пускам тема за горепосочената кола извинявам се, ако има такава подобна, но съм нов във форума. Та проблема е със на сестра ми колата 2.0 tdi BKD набира бавно да 2 хиляди оборота и след 2 тръгва, но като изляза на дълго примерно и я понатисна за да я поиздухам на 3-3500 обората може и повече влиза в авариен режим обикновенно го прави при по голям напън или по скоро след 140км, ако е на равно добре върви ако я натискам плавно, но ако е на баир дори и със 80 ако и подавам лекичко не до долу пак влиза в авариен режим. Колата е със премахнато средно и крайно гърне и е на правя генерация, катализатора и дпф-а не си пипани. Понеже тогава не разполагах със хубава диагностика и я закачих със обд емулатор и ми излезе това P0234 и P0401. Скоро ми дойде ваг-кома понеже съм във Англия за това пиша тук и я закачих гледах на 13-ти канал изглеждаше всичко наред единственно ми се стори странно Maf сензора на място даваше около 455mg/s което беше над нормата и не знам. Ще видя тези дни да я закача пак ако мога да кача някой лог да видите да знам на къде да се насоча. Предстои ми премахване на егр и затапване та се чудя дали N75 клапана прави тези въртели или актуатора не отваря и затваря добре геометрията или самата геометрия може да се е запекла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...