Jump to content

Визуализация парктроник


diqn_bs

Recommended Posts

Мале Мале отказвам се. Или ако намеря човек, които знае какво прави бих се съгласил иначе сам не се хващам. Добре някой може ли да каже какви екстри мога да си пусна с vcds. Мога ли примерно да си пусна халогените при завой да съветват?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лесна за добавяне екстра която изисква малко кодиране с VAG-COM са лопатките на волана (пера), ако сега нямаш такива.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам пера на волана. Обмислям закупуването на такъв волан с пера. Но как да се разделя с моя волан, като е перфектен с шита естествена кожа без грам забележка. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами търсиш пак такъв с надеждата че ще възвърнеш част от парите след като продадеш твоя след смяната. Другия начин е по-евтин в лошо състояние + претапициране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 12/13/2020 at 12:07 PM, diqn_bs said:

А добре друго да попитам. Сега съм с малък дисплей, ако си взема табло с голям дисплей мога ли да го сложа и ще трябва ли да се преправям нещо? 

Вземаш табло с голям дисплей. Плъг анд плей е. Махаш компонент протекшън и готово

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 12/13/2020 at 6:28 PM, CVT said:

Лесна за добавяне екстра която изисква малко кодиране с VAG-COM са лопатките на волана (пера), ако сега нямаш такива.

 

Тва ме подсети да се възползвам и да питам - някой знае ли как точно се кодира така, че лопатките да са активни и когато автомата е на D? Като я взех колата можех да вдигам предавките по този начин, но във времето изчезна тая функционалност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 21.12.2020 г. at 16:32, billysezgo написа:

Вземаш табло с голям дисплей. Плъг анд плей е. Махаш компонент протекшън и готово

Сигурно ли е колега. Защото колегата където беше пуснал линка изглеждаше доста трудоемко. И какво е компонент протекшън? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Линка който дадох прочети ли го подробно? Ако вземеш правилното табло само сменяш и махаш CP-то. Този от линка обаче е взел по-различно табло с ACC и от там идват драмите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 12/21/2020 at 5:37 PM, Excessive said:

Тва ме подсети да се възползвам и да питам - някой знае ли как точно се кодира така, че лопатките да са активни и когато автомата е на D? Като я взех колата можех да вдигам предавките по този начин, но във времето изчезна тая функционалност.

Пробвай с VCDS на канала 16-steering wheel,в кодинга да зададеш, че НЯМАШ лопатки на волана. При мен на А6 4ф работи така заработи.

Редактирано от Evgeni K.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, CVT написа:

Линка който дадох прочети ли го подробно? Ако вземеш правилното табло само сменяш и махаш CP-то. Този от линка обаче е взел по-различно табло с ACC и от там идват драмите.

И как да знам кое е правилното табло колега. Извинявай за глупавите въпроси, но не съм наясно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

 Забравих да кажа, че това табло е от 4.2d, а моята кола е 3.0d

На 26.12.2020 г. at 10:50, CVT написа:

Линка който дадох прочети ли го подробно? Ако вземеш правилното табло само сменяш и махаш CP-то. Този от линка обаче е взел по-различно табло с ACC и от там идват драмите.

И ако това е правилното табло как се маха ср? 

Редактирано от diqn_bs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм го свалил. Първо искам да купя друго и тогава да ги разменям. Сега ще отида да снимам канал 17. 

Ето това е на 17 канал

IMG_20210110_150316.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, значи остава да кажеш как се маха Ср? Колега много ти благодаря ако не си ти мн малко хора се включват. 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да идеш някой да ти го махне - не можеш да го махнеш сам. Няколко колеги от форума предлагат тази услуга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...