Jump to content

Покупка на A7 2015/16 Facelift


Recommended Posts

Здравейте

 

От около година съм хвърлил око на A7-ците 2015-2016, (Facelift), дизел, 272 коня, но тъй като не съм имал предишен автомобил Audi, бих се радвал ако споделите мнение дали колата си заслужава. Ясно, че зависи от бройката, от къде е купена и т.н. (ще бъде най-вероятно от Германия), но overall надеждна ли е? Защото ако трябва да сме честни - малко ги карат (в сравнение с А6/А8).

 

S tronic-а им е същия като на A6 (поправете ме ако греша), съотвено и проблемите им биха били същите. Предполагам още много много неща са им сходни.

Убеден съм, че и от към проблеми нещата са относителни.
Ще се използва в градски условия и отчасти за дълъг път. Да, може да не е най-оптималната кола за градско (в София), но тази кола ми е присърце.

И не, все още не съм открил собственик на A7, за да го поразпитам, вярвам тук има активни потребителите със същото купе. :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Накратко A7 е дизайнерско А6 заради което държи по-високи цени спрямо А6 и те така.

Иначе казано ако А6 има някакви изразени драми то това ще се отнася и за А7 като цяло.

 

Успех с покупката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей! Мой приятел си продава колата, но е бензинова и е 2018г, внесена от Щатите.

Ако имаш интерес мога да ви свържа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@btkamenov@gmail.com Колата не е лоша, при мен най-големия проблем бяха спирачките - не спира и скърцат, за дизела нищо не мога да кажа,  като цяло колата бива, С-троника и да се насере е 5-6К, за такива ремонти ако не си подготвен по-добре подмини. Нещо конкретно ако те интересува - пиши ЛС

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...