Jump to content

Проблем с Q5


pacetu

Recommended Posts

Здравейте приятели ! Имам Q5 ,2011, 2.0TDI ,170hp  ! Проблема е следния ,  при потегляне напред  или назад с навит докрай волан колата се мъчи  ( все едно съм дръпнал малко ръчната )  и  колата сякаш се наместа нещо ! същото се получава когато съм спрял на лек наклон и съм освободил от скорост завъртам волана до край и пускам спирачката но колата немърда когато изправя малко волата колата си тръгва по накола с лекота ! Дали е проблем в куатрото или дръго ? Помагайте 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смени си маслата на дифовете и раздатката.

Редактирано от zhelyazA6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

А същия проблем дали важи и за автоматична скоростна кутия защото моето кю5 на задна скорост тръгва едвам едвам все едно е на ръчна а на директна когсто е пррвключва тегаво скоростите? 
Каза ми, че може би е верига да се смени и да отворят скоростната кутия окопо 3К казват че е ремонта ама ме съмнява веригата да е

Имате ли представа какво може да е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
А същия проблем дали важи и за автоматична скоростна кутия защото моето кю5 на задна скорост тръгва едвам едвам все едно е на ръчна а на директна когсто е пррвключва тегаво скоростите? 
Каза ми, че може би е верига да се смени и да отворят скоростната кутия окопо 3К казват че е ремонта ама ме съмнява веригата да е
Имате ли представа какво може да е?
Щом едва тръгва на задна ми звучи на износен съединител.

Sent from my Nokia 8 Sirocco using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...