Jump to content

Светлини заден регистрационен номер


svetlozar.ivanov@outlook.c

Recommended Posts

Здравейте. Искам да сменя лампите на задния номер с ледове. Но предполагам че ако не са Canbus ще светне грешка. Някой правил ли го е да сподели опит?

Как се демонтират?  Развих единственото винтче,  но корабчето стои като залепено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що си мисля че лампите на номера са си лед?При мен дръжките на вратите и задния номер са си лед-бяло.Може и предишния собственик да ги е сменил де?

П.П.Бръкни с отвертката леко да го ,,отлепиш''

П.П.Пич не е нужно за всеки въпрос нова тема.Направил съм обща тема за всякакви въпроси за нашия  модел🙂

Редактирано от plamen sf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е този модел, но на старото ми Q7 преди години смених лампите на рег.номер (едната изгоря) с диодни и нямаше никакви проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравейте, 

Лампите се оказаха обикновени, а не диодни. Свалянето се получи като "бръкнах" с плоска и широка отверка от страната на винтчето. (От другата страна има доста повече място , но има щипка и съответно риск да се счупи. )  

Ако някой реши да го прави препоръчвам - малка тресчотка за бит (отверките опират в номера) и плоска (максимално тънка, но пък широка) отверка.

Весели празници 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фейслифтът беше представен 2013 септември във Франкфурт. 2014 януари пристигна ценовата листа за БГ, а някъде през април и първите доставки. В Порше София Запад имаше една черна още през януари, беше с всички възможни екстри и цена малко над 320 хиляди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...