Jump to content

Поддържане на кожен салон а6 ц7


gegata1991

Recommended Posts

Здравейте колеги...покрай този covid вече се чудя какво да ровя по колата и дойде времето на коженият салон(почистване и подхранване) ... След като изчетох доста се Спрях на TURTLE WAX или SONAX, защото са на достъпна цена. Моля ви за мнение и други предложения 🥂🍻 поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или си разтвори в топла вода некакЪф почистващ препарат ( вЕро :hilezh: ) и с мека нова четка за обувки, ще постигнеш чудеса, БЕЗ да сваляш и слоеве боя от кожата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също взех двата на Meguiar's и съм доволен. Добре се почисти салона, а след това с подхранващия стана доста приятен. Моят е бежов, т.е. всичко му личи и след процедурата изглежда доста по-добре, предвид, че преди това едва ли е виждал някога почистване или вакса през живота си... Комплекта е към 60-65лв. 

 

Преди няколко години бях ползвал двата препарата на Автореновация и също останах доволен. Те са към 40лв комплекта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех на Tanner's Preserve и съм много доволен, за подхранване е и има отличен ефект.

 

https://tonex1.com/аксесоари-и-козметика/автокозметика/лосион-за-подхранване-на-кожен-салон-tanners-preserve-222ml 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 12/19/2020 at 7:36 PM, gegata1991 said:

Здравейте колеги...покрай този covid вече се чудя какво да ровя по колата и дойде времето на коженият салон(почистване и подхранване) ... След като изчетох доста се Спрях на TURTLE WAX или SONAX, защото са на достъпна цена. Моля ви за мнение и други предложения 🥂🍻 поздрави

И двата съм ползвал. Сонакс е супер. Има значение как се нанася. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Аз с Turtle си подхранвах кожата на 4G-тата. За чистене съм ползвал кърпички на Ravenol.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
На 19.12.2020 г. at 19:18, Dan4ote написа:

Не се занимавай с тези посредствени препарати. Купи си двата на maguire's. Един за почистване и един за подхранване и защита.

SONAX никак не са посредствени препарати.Според мен са по доби от maguire's.Най доволен съм от оригиналните...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, имах предвид turtle, sonax трябва да е добър, но не по-добър от maguire's.

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, manchorov said:

SONAX никак не са посредствени препарати.Според мен са по доби от maguire's.Най доволен съм от оригиналните...

Май си живееш в някаква паралелна вселена за всичко. Ако имаш достъп до интернет вземи прочети малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...