Jump to content

Покупка на А4 B7 2.0 turbo


Recommended Posts

Няма такова нещо. Оплакванията от масларки при следващото поколение не спират даже и в този форум. Относно отстраняването, повечето хора като разберат че цената е 4-цифрено число, само наливат и гледат скоро да се отърват от колата и да подхвърлят горещия картоф на следващия късметлия.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 83
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Понеже автора на темата писа, че се отказва от бензина и ще оглежда за дизел ще питам в неговата тема...
2.0tdi варианта 170к.с някакви мнения за него?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

16в е мотора, но с главата нямали проблеми уж, дюзите обаче са на Сименс.

Изпратено от моят DRA-L21 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 hours ago, Milanski said:

16в е мотора, но с главата нямали проблеми уж, дюзите обаче са на Сименс.

Изпратено от моят DRA-L21 с помощта на Tapatalk
 

В Б7 има и 8 клапанов мотор, който пак е 170 к.с. и ти спестява проблема с шестостена / задвижването на маслената помпа... но аз пак не разбрах, защо е целия страх от 2.0ТФСИ, при положение че бомба дюзата далеч не е по-приятния мотор за каране и може да те вкара в приключение, ако купуваш от мърляч / автотъргаш ...

Или 8 клапановия май е 140 к.с., не 170 ... не помня вече.

Редактирано от BECKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия дни ще гледам едно 2.0tfsi та се надявам да ми хареса, като състояние. Дизела е по-проблемен да. А и дизел нещо не ми се кара.

Изпратено от моят DRA-L21 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видял съм го това на обява колега, но някой неща не ми допадат та не съм ходил да го гледам а и авант търся, трябва ми голям багажник.

Изпратено от моят DRA-L21 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И парите не са и малко... Макар, че ако беше това което търся бих ги дал :)

Изпратено от моят DRA-L21 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси цената за тая гола и нерегистрирана кола. Само заради въздесъщия мотор ли е тва? Че то разликата от много хиляди спокойно се взима 2Т и се прави основен ремонт на ДВГ е така превантивно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За това не съм и ходил да я гледам, даже ако се разровите в обявата ще видите, че цената е вдигната с 500 лв. [emoji16]

Изпратено от моят DRA-L21 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак малко и иска продавача.

Ако чете тука - да я пуска на 15к. Пак никой няма да я вземе, но поне ще се хвали че има още по-скъпа Б3ка с голяма решетка. :lol:

 

Даже и Б3ки съм виждал с повече екстри, ебаси тъжната картинка със седалки от чакалнята на гара Яна. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 20 часа, Milanski написа:

И парите не са и малко...

Купи си от немско или Швейцарско щом не ти харесва цената тук. 
2.0ТФСИ да не са по евтини нещо? 

Ама поне с екстри. Демек, докато чакате пътна помощ на магистралата, ше ти подгрява седалките поне...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не ми харесва цената на тази, аз кола съм си намерил дето ме устройва, като цена и екстри и утре ще ходя да я гледам ;)

Изпратено от моят DRA-L21 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш туба с масло в багажника, това прави ли Аудито БМВ? По новите стандарти литър на 1000 км. не е много. Но не става и на газ. Кофти работа.

Редактирано от dpf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги харесах си едно, утре го взимам. Направи ми впечатление, че еконта на климатроника светеше и като го натисна изгасва и пак светва. Демек си седи на еконт, показваше 6 градуса навън. Дали аз съм неграмотен или има нещо нередно? Продавача каза, че не знае. . [emoji16]

Изпратено от моят DRA-L21 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Milanski написа:

Колеги харесах си едно, утре го взимам. Направи ми впечатление, че еконта на климатроника светеше и като го натисна изгасва и пак светва. Демек си седи на еконт, показваше 6 градуса навън. Дали аз съм неграмотен или има нещо нередно? Продавача каза, че не знае. . emoji16.png

Изпратено от моят DRA-L21 с помощта на Tapatalk
 

 

Климатика не държи фреон и е изтекъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така реших... 74169e3e909b828eabc3de31a5cde409.jpg743f516be8b8e3f08ca15f692297a365.jpgf6973c6ae5e57a0530192de0e2ea8a7a.jpg

Изпратено от моят DRA-L21 с помощта на Tapatalk

Обява нз дали има много върви обаче и е куатро.

Изпратено от моят DRA-L21 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...