Jump to content

Audi a4 b6


Recommended Posts

Преди 6 часа, Evgeni K. написа:

Не съм съгласен. Разхода не е кой знае какво. В А6 също има 4.2. Ако иска автомат, то със сигурност 1.8т не е добър вариант.

Защо да не е? Мултитроника е приятен за каране в града, според мен...Извинявай, ако 25 в София не е кой знае какво .... и това на фона, че не блести с никакъв вървеж. В смисъл, за какво се плащат тия пари, за един звук реално?
 +всичките останали неща по 8 + колектора и + че тая котва пред предният мост едва ли се отразява добре на поведението на колата в завой.... но това може да го разбереш само, като се качиш на Е46 ,примерно.
Това е само личното ми мнение, разбира се.Може и да бъркам

Редактирано от Prokopi90
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви са тея всички останали неща?? Я ги изброй. Кво му е на колектора? Сравняваш А6 4.2 с Е46 ??? С едното търсим макс комфорт и сигурност, с другото чекиджия са прави на главен герой в бързи и яростни 9 и 1/2. Да не говорим, че със затворени очи и тъпа тесла, ще издялкам по-добре интериор от тоя на бмв-то. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


https://mobile.bg/11608295050182817 това е тази дето съм харесал и й се чудя


Sent from my iPhone using Tapatalk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време гледах ена Б6-ца от швабско Ексклузив интериор с 3.0i. Доста и се каних да я взема и да и набуча 2,7biT с К04 😈.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 26.12.2020 г. at 20:42, Evgeni K. написа:

Какви са тея всички останали неща?? Я ги изброй.

Като начало, че е ретро кола с остаряла концепция. И второ на тия години ставаш реставратор на С5 платформата,щото все пак сме 2021 година, нали.Всеки месец си абонат да правиш нещо. 

Вика, веригите на 4.2 ги правиш веднъж- да бе, мерси на кола за 5К да ремонтираш за 2.5-3 някак си не го разбирам. А масло колко литра събира? Май не са 3 литра. Смяна кабели и читави свещи х8? 
И на фона на какво? Посредствен вървеж и 25 разход и външен вид като за емигрирал турчин с премиум желания.

Поправи ме, ако бъркам .
По-тъжно от това е само да караш C4 платформата и вътре да мирише на застояло.... 2.2 не го коментираме, че там сметката е 30000 лева за да го направиш читаво горе долу.

Редактирано от Prokopi90
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще приема, че грешката е моя, защото в друга тема имаше спор за 2.4 срещу 4.2, но за 4F и аз някакси съм се объркал и си мисля, че пиша в другата тема. 

🤐

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...