Jump to content

Внос от Канада


ИлианИ

Recommended Posts

Здравейте,

 

Сериозно обмислям да си внеса Q7 2017г. от Канада заради повечето екстри и по-малък пробег в сравнение с Германия/България.

 

Въпроса ми е свързан точно с това - знае ли някой има ли някакви разлики между автомобилите? Трябва ли нещо да се промени по колата? (До колкото знам мигачите трябва да се сменят и настроят от червени на жълти) А как е ситуацията с навигацията и модулите за Сим карти и т.н.? Предполагам няма да има навигация за Европа/България... възможно ли е да се инсталира и как става горе долу?

 

Благодаря предварително за помощта!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мултимедия може да се направи, като решиш пиши може да съдействам и за двете.

Изпратено от моят ELS-N39 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига тези допълнителни неща да не ме откажат от покупката, ще трябва със сигурност да се направят. 

Знаеш ли колко би струвало ориентировъчно? @ShadowM

Редактирано от ИлианИ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...
На 30.12.2020 г. at 0:25, ИлианИ написа:

Здравейте,

 

Сериозно обмислям да си внеса Q7 2017г. от Канада заради повечето екстри и по-малък пробег в сравнение с Германия/България.

 

Въпроса ми е свързан точно с това - знае ли някой има ли някакви разлики между автомобилите? Трябва ли нещо да се промени по колата? (До колкото знам мигачите трябва да се сменят и настроят от червени на жълти) А как е ситуацията с навигацията и модулите за Сим карти и т.н.? Предполагам няма да има навигация за Европа/България... възможно ли е да се инсталира и как става горе долу?

 

Благодаря предварително за помощта!

Колега, внесе ли колата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...