Jump to content

Каква кола бихте си купили за сумата от 45-50000 лв.?


Recommended Posts

Аз бих добавил, че адаптивния автопилот е задължителна екстра според мен. Както заради това, че си кара сама по задръстрванията и най-вече от гледна точка на сигурност, защото следи ситуацията пред колата (освен с камерата и с дистрониците) и може да коригира спирачки и волана при евентуален сблъсък...

Редактирано от Pumpel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 45-50к може брутална кола да си намериш. Най-важното, както е писано по-горе, е адаптивен темпомат и камера. С камерата получаваш и автоматични дълги, дори и да не са матрикс пак ще е добре. Аз бих гледал и за музика БО, защото всичко останало е много зле. Вече другите неща, каквото те кефи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че адаптивния автопилот е супер, но и Pre sence реагира много адекватно когато шофера се заплесне или излезе нещо пред теб. Дразни ме само когато излизам от паркинг на зад и от някъде идва кола, даже и да е в другата лента бие спирачки. Заради толкова четене във форума за дистрониците, това не ми беше задължителна екста. 

За този бюджет наистина може да се намери много добре оборудвана кола 2017-2018г на прилични километри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да може да е на прилични километри, може и да е подводница или търкаляна по таван. Или сглабяна от две купета. Но Ганьо ще каже че е ТОПА :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Според мен най-важното е да е на по-малко километри и да има сигурна история. След това идват неща като екстри, т.н.

Ако е на много километри, но е карана основно извънградско, също е ОК (въпросът е да си сигурен, че това е така - примерно, ако купуваш от приятел и имаш наблюдения как е била карана).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...