Jump to content

Проблем с озвучението


sak1

Recommended Posts

За много години колеги имам един проблем които не мога да реша от доста време със музиката, левият канал на радиото свири само пищялките и трупа грешки 

Аудиото е concert няма MMI

 

IMG_20200719_204951_compress1.jpg

IMG_20200719_204959_compress72.jpg

Редактирано от sak1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах ги визуално нищо има няма. Вратата съм и свалял кората за да и правя бравата и след известно време забелязах че не свири както преди и свасях пак кората да проверя далк не съм забравил да я закача обача е закачена и свирят само високите тонове пищялки и интересното е че и на задната врата свири по същия начин значи целия канал не работи както трябва левия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

При мен не свиреше едната, оказа се отлепен магнит на тонколоната. Записваше грешка, но не помня каква.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Във връска с проблема на колегата искам да попитам на AUDI Concert може ли да се свърже съб ууфер? И ако да... Как? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Колега откри ли проблема при мен купих колата на скоро и нищо не свири освен предните пищялки и нищо друго и аз съм с concert?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Здравейте и от мен ,взех си а4 б8 2008 с-лайн и забелязах ,че задните колони и 2те на вратите свирят като пищялките ,които са над тях ,едвам се чуват ,другото което е ,че някои радия не се чуват добре ,все едно антената е откачена ,но пък други свирят без проблем и 3тото нещо е ,може ли да се преработи блутуута на медията да може да пускаш музика ,защото моя е само за говорене ,прикачвам снимка на мултимедията с изцяло червен дисплей

Screenshot_20231206_184845_Samsung Internet.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Привет колеги ,

и аз имам проблем с музиката .

Колата няма навигация ,свирят можеби само 2 колони ,една предна "пищялка" и една в задната врата.

Когато настройвам предни-задни няма разлика. Мислех ,че може колоните да за изгорели но тогава защо не се случва нищо когато се настройват преден и заден канал?

Няма усилвател в багажника.

Мултимедиятя е "Audi Symphony.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега bobaka_01! Твоя проблем най-вероятно е в това, че имаш неработеща/неработещи колони! И именно за това. Когато настройваш предни-задни или леви-дасни. Нищо не се променя! При мен имах същите "симптоми"( Audi Concert) ! И след като открих, че задна дясна колона не работи. Неможеш да нагласям баланс и т. н. 

 

Редактирано от fixxy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен! Но има вееоятност да стават! Аз моите ги купих от Амазон(оригинални) и пасват! 

Погледни как изглеждат едните и другите и ако стават, давай! 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...