Jump to content

Шестограм на маслената помпа А4 б8


emil836

Recommended Posts

Смяната на шестостена на А3 е 100лв. Има кит за конвертиране към 100мм (400лв). Гледай да е 2010-> ако не ти се занимава. И 100мм може да превърти ако е минала 400 000+. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравей те! Колеги! Утре ми предстои пълно обслужване на двигателя! Колата е произведена 30.01.2009г. С код CAGA Да сменям ли прословутия шестограм? Разбрах че не е скъп! А смяната лесно ли му става?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Сменяй адаш! Моята е 09.2011 също със CAGA и като я обслужвах миналата година беше на 170 к. Шестограма беше леко поизяден по ръбовете и го смених. Той не е скъп но за смяна не знам колко ще ти вземат? Мен лично ме удрусаха.... Успех!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Иван Димов  На Б8 трудно се сменя. При теб е 77мм. В сервизите взимат 200-300лв за труд. Идеален вариант е конвертирането към 100мм, и забравяш за този проблем поне за 300-400 000км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 21 часа, doktora76 написа:


Сменяй адаш! Моята е 09.2011 също със CAGA и като я обслужвах миналата година беше на 170 к. Шестограма беше леко поизяден по ръбовете и го смених. Той не е скъп но за смяна не знам колко ще ти вземат? Мен лично ме удрусаха.... Успех!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 15.03.2021 г. at 21:54, adziski написа:

Номер 27. https://audi.7zap.com/en/rdw/audi+a4+avant/a4/2008-636/1/115-115050/  за по-точно до 19.10.2009 е 77мм.

Интересно ми е откъде взе тази дата,при положение,че в ЕТКА дори за 2008 B8 излиза ,че е само със 100мм шестограм:nixweiss:Когато има промяна в някаква част по принцип излиза номер до дата и номер след дата,а тук не виждам такава в ЕТКА.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес моя го свалих! 77мм! Беше перфектен! Но бях купил нов 14лв. И майстора ми го смени!

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, adziski написа:

@nikolay80 Аз не се доверих на ЕТКА. Audi B8 2008/01/27 CAGA шестостена беше 77ммм. 

Всъщност прав си.Сега гледам,че излиза промяна на целия балансшафт модул от 19.10.2009.И да преди това е 77мм,а след това 100мм.Просто промяната в Етка е отбелязана на целия модул и затова съм я пропуснал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей те! Колеги! Вчера си взех колата от сервиза! Пълно обслужване! Смениха ми и шестограма! Който нямаше никакво нараняване! Само за информация за шестограма ми взеха 250лв. Труд! +20лв стенд! И ми казаха че този шестограм се сменя на 400000-500000х.км специално за тези мотори със код:CAGA

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Иван Димов написа:

И ми казаха че този шестограм се сменя на 400000-500000х.км специално за тези мотори със код:CAGA
 

Не съжалявай, че си го сменил! Важното е да са извършили правилно операцията по смяната на шестограма!

Не разбрах само за смяната на шестограма ли ти "набиха" допълнителни 250 лева към сметката?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Е кво не си разбрал, той човека е написал?’ И на мен ми взеха 200 лв за смяна, по нагоре съм предупредил....


Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..и аз съм така...и моя беше здрав..качил съм нимка в началото на темата

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
  • 2 months later...

Здравейте Колеги!

Някой запознат ли е дали този проблем със шестограма е наличен и при двигатели с код CGLC 2.0 дизел 177к.с. 2013г.?

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колко по-често? ....на 10000, на 12000 или на 15000?.. :)

 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е нужен цитат,като видя ще отговоря.

10 макс,моя мотор е същия ,регенерации на 250 средно км градско каране. Повиши ли ти се нивото направо сменяй.За да не се повиши нивото на маслото ползвам едно приложение vag dpf pro. Има си тема потърси. С него следя кога започва и кога свършва регенерацията.

Screenshot_2022-09-29-07-43-13-45_bd01f1b74bf65d94a13b86dc040ab3dc.jpg

Screenshot_2022-10-08-09-58-25-76_bd01f1b74bf65d94a13b86dc040ab3dc.jpg

Редактирано от buzzi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...