Jump to content

Лампа за подгревни свещи на А6 4G


asergiev

Recommended Posts

Здравейте!

 

Имам проблем с лампата на подгревните свещи на A6 4G Allroad 3.0 2013г. Началото на тази седмица излезна индикацията на таблото и колата спря да върви, влезна в аварийн режим и стана много мудна. Закарах я при майстора, закачи я на диагностика и излезе грешка, че на 6ти цилиндър има изгоряла свещ. Днес колата си я взех с 6 сменени нови свещи. Като си тръгнах от сервиза всичко беше наред, колата си вървеше много добре, нищо не светеше по таблото. По-късно излезнах, минах около 3-4км. и лампичката пак светна и колата отновно влезна в аварийн режим и спря да върви. 

Някой срещал ли е този проблем и дали може да ми даде идея или съвет, че майстора ми явно не е "майстор"... 

 

Благодаря предварително за отделеното време, Поздрави!

 

Glow plug yellow warning light flashing - Page 1 - Audi, VW, Seat & Skoda -  PistonHeads UK

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като за начало смени майстора, както и сам си се досетил.

Тая лампа задължително трябва да е записала грешка, която да те насочи. Обикновено показва проблем с периферията на мотора - турбо, актуатор, дросел и т.н. Питай пак майстора дали не е имало и други грешки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Тази кола и без свещи и реле ще пали и ДПФ ще регенерира без проблем. Това не е БМВ.

Нещо с налягане на горивото или управление на турбото има проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...