Jump to content

Recommended Posts

  • Отговори 368
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

От както съм взел моята кола съм я карал с почти чисто нови летни Bridgestone Turanza ER300 (дори и зимата, заради което брах някои ядове :hilezh: ), но другата седмица (зависи от времето) съм се наточил да взимам нови зимни гуми и мисля, че това ще са Continental WinterContact TS830 195/65/15. Някои има ли впечатления от тези гуми и какво мислите за тях? :hilezh:

Колега миналата зима карах с Континентал и сам адски доволен затова сега си взех още две да ги врътна новите отпред,а и не случайно AutoBild ги дава за най-добри зимни гуми за 2010. 2010 Auto Bild Performance Winter Tyre Test: Continental WinterContact TS 830

Total: 24 / Dry: 6 / Wet: 8 / Snow: 10

Positive: Excellent winter properties with the best traction and shortest braking distances on snow, excelling aquaplaning properties, dynamic handling characteristics with short braking distances on wet roads

Negative: Slightly long dry braking distances

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лятото съм с Continental PremiumContact 2 195/65/15

Днес сложих Continental WinterContact TS830 195/65/15, пресни, довечера ще ги тествам на Варна-София :flehan:

Миналата зима пак бях с Continental и съм много доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха така. Една от любимите ми теми. Да се вкюча и аз тази година. Значе за лятото съм обут с Michelin Hydroedge hydroedge.jpg

А за зимата (тъй като при мен тук зимата е доста сериозна) съм с Good Year Nordic . Не съм сигурен дали могат да се намерят в Европа, но тук в Северна Америка (Канада) са доста популярно средно статистически гуми, за хора, които искат да не копат сутрин колата и да нямат притеснения дали ще могат да тръгнат, като за това заплащат с високия шум, който трябва да търпят. :rolleyes:4018042818_88a4c048b0_o.jpggoodyear_nordic_2-1.jpg

Та това е. И двата модела са ми 16ки Зимните са ми 205, Лятните 215

Michelin Hydroedge

Good Year Nordic

Редактирано от bankera
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F...p;h=b7b1a.-това са летните само размера ми е 205-60-15 а зимните са ми Lassa-impetus-2 i sa 195-65-15.http://www.pneu-magika.cz/produkt/kormoran-rumpro-b2-205x55x16-letni Редактирано от gosho_bs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.pneu-magika.cz/produkt/kormoran...205x55x16-letni нещо обърках ето сега летните ,за размера е както споменах 205-60-15 Редактирано от gosho_bs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Отскоро карам с BF Goodrich Winter Slalom KSI, но засега си мисля, че съм си купил конкретно и само снежни гуми. На леко мокър асвалт не се представят убедително добре като за парите си. Чакам снега, за да дам отзиви за държанието им върху него. Засега, който ги види, твърди, че съм си купил яки "копачки", пък ще видиме. Успешен модел били. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зимни:

1. На Фиата: 3 години Gislaved Eurofrost3 - е няма такива гуми. Изключително доволен съм, особенно на сняг.

В момента по стечение на обстоятелствата с нови Barum Polaris 2. Впечетления до сега - на мокро и кално са доста зле, чакамн снега да пък да видим.

2. На А3-та: 2ра година с Michin Alpin A3. На мокро и сухо много добри. На сняг не толкова, но стават.

3. На брат ми на а4-та сега му взехме Dunlop Winter 3d oт Коко. С нетърпение чакам снега да го видим това quttro с тия гуми.

За летните - какви ли не, но там особенна разлика не намирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

205/60/16 Yokohama AVS Winter.Горещо ги препоръчвам на всички който се чудят каква зимна гума да сложат.Не са евтини но пък качеството им е страхотно и с времето се изплаща

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тази зима карам с Нокиан вр г2 на Пасат. Преди това три години бях със Сава ескимо на Толедо. Не знам дали е от разликите в купетата и килограмите на двете коли, но на сняг и лед Савата направо заковаваше. Тези Нокиан-ки нещо ми се лигавят, въпреки че са чисто нови и с отличен дот.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...