Jump to content

Recommended Posts

а твойте 205/50/15 в добро състояние ли са и евентуално да прайм бизнес т.е. да ги купя ако са наистина добри :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Отговори 368
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

размера е 195/60/15 мислих да си взема 195/55/15 но ми казаха, че ще стои грозно в смисъл разстоянието между гумата и калника ще е много голямо. Купих ги за 159лв/бр. от една гумаджииница в жк. Света Тройца

Първите ми впечатления са много добри пътувах малко към искърското дефиле и се държат страхотно из завоите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от вчера съм с дънлоп спорт 01. Хареса ми шарката и се спрях на тях

Страхотни гуми са! И аз от петък съм с такива :rotcol: 205/55/16 ,200лв/бр с отстъпката. Нещо не ми допада шарката, но са залепнали здраво на пътя и наистина са много комфортни. :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

размера е 195/60/15 мислих да си взема 195/55/15 но ми казаха, че ще стои грозно в смисъл разстоянието между гумата и калника ще е много голямо...

Ти слагал ли си профил 55?Според мен разликата между 60 и 50 е по-забележима,а 55 е ок!

Кой ти каза,че ще е грозно?

П.С. Става въпрос за В4 и В3!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи става въпрос за Б3...при двама гумаджии ходих и двамата ми казаха едно и също: Да не слагам 195/55/15 а 195/60/15 и ги послушах. Неразбирам много затова приех препоръките :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Летните са ми Kumho ECSTA KH11 205/60R15TL 91V

Зимните са Lassa SNOWAYS II plus 195/65R15 91T

преди все си взимах michelin energy ама тоз път ми изпаднаха 4 DUNLOP SPORT 200E,много добра гума и са ми казвали,че изръгват много като пробег,ама ще покараме да видим,пък за зимните има една малко известна марка тука в България Pneumant,произвежда се само в източна Германия,много добри думи мога да кажа само,че не знам дали се продава въобще тука на мен ми ги носи един приятел

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зимни-Мишелин Алпин

Летни-Викинг Про тех II(благодарение на колегата Вертер/Влади B) ), от които засега съм доста доволен. Никакъв шум при висока скорост и перфектно сцепление на мокро. Екстра са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dunlop SP Sport 9000, Dunlop Wintersport

Тази изключителна и стара марка гуми в момента си възвръща позициите. За колегите има и специални цени. <_< Вече неколцина се убедиха. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Венко пробвай Dunlop Fastresponse :bia::hilezh: Мнооогоо са напред с материята. :hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KUMHO nai dobrata guma za tezi pari :hilezh:

Колега я се конкретизирай. На какви пари и за кой модел имаш предвит - например за 195/60/14, че живо ме интересува тази марка. Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...