Jump to content

Климатроник от Б7 на Б6


Stannn

Recommended Posts

Здравейте колеги! 

Някой слагал ли е климатроник от Б7 на Б6? След преминаване от единичен към двоен дин взех пълен комплект от Б7-ца, но впоследствие разбрах, че има веротност бутона за подгрев на задното стъкло да не работи. Някой минавал ши е през тази процедура? Възможно ши е да се преправи? Всякаква информация ще ми бъде полезна.

ПС: Климатрониците са еднакви без подгрев на седалките ако има значение. До колкото видях на гърба на новия климатроник е от 2007ма година. Колата на която ще се монтира е 2002.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има разлика в двата климатроника.Затова просто прехвърли предния панел от новия на твоя.Работата отнема не повече от десет минути и не ти трябват никакви специални инструменти/има клипове как става всичко/.

Редактирано от jordanik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега. Моят е единичен дин а новият е от двоен дин не знам дали ще стане да сменя панелите. 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем,задната част е еднаква.Аз направих точно същата смяна на моята кола.

20201019_164804.thumb.jpg.d64dce3a87fad19eac8d01268c9b1d3b.jpg

 

Това е заводския ми климатроник 1 дин със сменен преден панел 2 дин

Редактирано от jordanik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега много ти благодаря за информацията. Ще сменя панела от новия климатроник на моя щом при теб е станало значи и при мен ще стане. Благодаря ти за информацията и за помощта. Приятен ден

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...