Jump to content

съединител


petar.5

Recommended Posts

Зддравейте колеги

ще можете ли да ме светнете  малко за съединитела щот не съм много на (Ти) със тези неща . .

Става въпрос за ауди а6 ц5 1.8Т на предно колата е стокова във момента ,но съм закупил по голямо турбо Ко4-023 ,колектор от с3 ,инжектори 470цц ,по голяма потапяща помпа ,челен интеркулер ,блоу офф.Сетъпа ще бъде 250,260 коня ,обаче ме притеснява съединитела ,щот във момента имам едно  стържене като съм на първа скорост във движение ,като натисна съеднитела спира да се чува ,на другите предавки не се чука само на ПЪРВА .Така или иначе ще замине вероятно и въпроса ми е дали ако сложа пак стоков съединител ще издържа ли на тези коне?(Стартове не правя  ).Прочетох много теми за съединител и някой казват че карали на 270 коня със стоков съединител,други че не издържал .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На предно не е страшно за съединителя, като се назори си върти гуми и го  разтоварва от нютони,   ама това стържене на първа по мирише на някое лагерче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм много наясно със тези неща ,питах хора които се занимават със тези неща (Става въпрос за radeff's garage) попитах ги за 250 коня каква турбина ще ми трябва ,и те ми казаха ко4-023 със колектор от с3 всичко пасвало 

апък за турбопътищата незнам дали ще има проблеми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, janoar написа:

На предно не е страшно за съединителя, като се назори си върти гуми и го  разтоварва от нютони,   ама това стържене на първа по мирише на някое лагерче.

благодаря за ценната информация 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползвай нормалният съединител но отиди да ти подсилятя притискателя.

Както каза колегата с бързият трактор на предно като види зор буксуват гумите и се разговарва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...