Jump to content

Въпрос за предно стъкло


lizart95

Recommended Posts

Тъй като става въпрос за 8p пиша тук.В завой при разминаване с камион хвръкна камък и удари предното стъкло от страната на водача но е сравнително ниско и не ми пречи ,два лъча колкото 10 ст са .Въпроса ми е господата полицай какво ще кажат ако ме спрат и дали и колата ще спрат от движение.Ще го сменя стъклото но ми каза от фирмата за смяна ,че сега с тия снегове и дъждове не е препоръчително (те са на 60 км от мен).Не е препоръчително защотото може това с което се лепи да не хване добре в студеното а и не трябвало да се мокри. 20210112-123731.jpgreceived-495931274722080.jpg

Редактирано от lizart95
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полицаите нищо няма да ти кажат, но иди да ти го запълнят, защото ще започне да се пука точно от там и ще расте докато стигне до някой край. За сега сложи малко прозрачно тиксо да не влиза вода и да замръзва.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като ти го запълнят можеш да караш с години. Няма нужда да се сменя стъклото ако спуканото не започне да расте.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих го сменил - би могло да стане на мрежа от например второ камъче по време на изпреварване. Не случайно това го има в правилника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...