Jump to content

Лампа на алтернатор


MAGAPASA

Recommended Posts

Здравейте. От скоро имам Ауди а4 б6 1.9  101к но при всяко запалване лампата на таблото за алтернатора свети  постоянно  докато не подам газ на около 2000оборота и изгасва. Измерих дали зарежда алтернатора и всичко беше нормално 14в. с включени консуматори. Къде може да е проблема? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същия проблем имам и аз. Като при мен не стана изведнъж, а в последно време ми прави впечатление, че след запалване лампата гасне след няколко секунди. Тези секунди ставаха все повече и вече ситуацията е като при теб. Трябва да и подам газ че да угасне. След това няма проблем при следващо палене, докато колата не престой повече време. Предполагам инерционната ролка е за смяна.

Редактирано от evg_eni
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз така я купих и ми казаха че са сменили алтернатора с друг и след това е станало така. При всяко запалване е така. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алтернатора не започва да произвежда ток веднага след запалването, а минават около 2 секунди. Тогава и изгасва лампата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, MAGAPASA написа:

 

Преди 6 часа, MAGAPASA написа:

,...... при всяко запалване лампата на таблото за алтернатора свети  постоянно  докато не подам газ на около 2000оборота и изгасва.........дали зарежда алтернатора.......

 

Не, не зарежда. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...