Jump to content

A4 avant 2.0tfsi quattro 2005


Едис

Recommended Posts

Здравейте колеги , ако някой може да каже нещичко , ще му бъда благодарен , чукането или тропането се чува само на загрят мотор , на студен работи перфектно , благодаря предварително , колата не е обслужвана , освен масло

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става със смяна на маслото, но е сравнително лесен проблем за отстраняване. @Едис, има отделна тема за този проблем:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, alexander alexandrov написа:

Веригата на разпределитенлните валове. 

Благодаря колега , ще я сменя , горе долу ориентировъчна цена да знаеш за среден клас верига която ще върши работа

Преди 12 часа, anto1 написа:

Смени маслото!

Колега с фукс е 5 на 40 мисля че беше , кое е най доброто масло за този мотор, благодаря ти

Преди 3 часа, CVT написа:

Не става със смяна на маслото, но е сравнително лесен проблем за отстраняване. @Едис, има отделна тема за този проблем:

 

 

Благодаря ви колеги , ще сменя веригата и обтегача , дано се оправи и при мен , колата е много бърза и всичко е наред по нея , само този гаден шум , може ли да кажете цена за среден клас верига и обтегач които вършат работа , благодаря ви и колко взимат за ремонта ако знае някой 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За цената питай в другата тема някой от колегите които са направили ремонта. Моята си трака вече 8 години и нямам намерение да я сменям.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок мерси колега , аз искам да го оправя , защото колата ми работи като дизел , и ме дразни това , дано и при мен да се оправи след смяната, при мен има нещо като чукане ,

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега , ще предупредя майстора за тоз говнясал болт , дано всичко мине добре , живи и здрави

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Колеги знаете ли добър майстор който разбира от тези мотори 2.0tfsi , имах тракащ шум на мотора ,смених верига и обтегач на INA , два дена мотора работеше перфектно , на 3ти ден почна да се чува леко при подаване на газ 4ти5ти ден пак започна да си трака, колата върви много добре никакви други проблеми нямам , само този шум 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...