Jump to content

Recommended Posts

Във всеки магазин на по големите вносители на авто части ще го намериш.

И не слушай този рекламния агент под теб.Сипвай оригинално и не го мисли да ти е мирна главата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа добре, благодаря за просветлението. Я като много знаеш кой ти гарантира кво има в сивите туби на ваг. 

 

Нещо ме бъркаш, не съм никакъв рекламен агент 😄

 

Сипвайте си каквото искате ама ваг маслото е мноооого далече от истинската синтетика ама карай нали е оригинално :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това което ще се купи от магазините за авточасти е малка вероятноста дори да е с качеството на оригиналното. Който иска оригинално поне от Порше да си го купи. Отделен въпрос е защо е зор за оригинално като има по-хубави масла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aй ся по убаво от оригиналното да има ъпсурт щом е със щампа лепнки напдписи и т.н. на Ауди VW значи автоматично е уникално специално мега извънземно. И мноо важно ако е под 30 лв литъра даже най-добре поне 50 да е поне, начи не е оригинално масло.

 

п.с. Ако има някой неразбрал, здраве да е ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав е човека,защо му скачате. Доколкото знам оригиналното масло на фауве е Шел, а от 2020 май и Лукойл бутилират за ВАГ. Не казвам,че е лошо,но има и доста по-добри от него и на прилична цена. А колегата като иска оригинално масло да си поръча от Порше или който е там официалния дилър на ВАГ за България.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скачаме му, щото във всяка тема плюе оригиналното масло на ВАГ, което е ок, ако НЕ се прави Лонг лайф шитнята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да скачате VAG маслото си остава скъп чорбалин без значение дали се сменя на 10хил или пък още "по-добре" по лонг лайф схема.

Да би трябвало да има туби с пълна синтетика на Шел (0w30) ама после излезе информация, че са минали към Лукойл ...

Та заеви ти ебахти и уникалното масло дето е почти невъзможно да хванеш какво баш има в тубата.

Ся ако за някой е супер важно да си сипва "оригинално" масло екстра ама да се пише, че това било топ супер дупер и друго няма смисъл :juggle:

 

И нека сипването масло да продължи ;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петков, човека пита откъде да си набави оригинално ВАГ масло, къде е писал, че е супер-дупер? Следващото мнение е твойто с доза сарказъм. Не се сърди ама сам си го просиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 26.01.2021 г. at 22:56, P_PETKOV написа:

Колкото и да скачате VAG маслото си остава скъп чорбалин без значение дали се сменя на 10хил или пък още "по-добре" по лонг лайф схема.

Да би трябвало да има туби с пълна синтетика на Шел (0w30) ама после излезе информация, че са минали към Лукойл ...

Та заеви ти ебахти и уникалното масло дето е почти невъзможно да хванеш какво баш има в тубата.

Ся ако за някой е супер важно да си сипва "оригинално" масло екстра ама да се пише, че това било топ супер дупер и друго няма смисъл :juggle:

 

И нека сипването масло да продължи ;)

 

Хайде карай 25к км. с ВАГ масло и същите километри с Равенол или друго супер дупер масло и ще видиш кое е шитнята. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карайте си с квото си искате и си ебавайте колите както намерите за добре. Нямам желание да убеждавам който и да е в каквото и да е всеки си има съдържание между ушите да си преценява и решава. Така или иначе за мен е все тая дали някой ще си сипе ваг, равенол, шел мел, кастрол или квото и да е друго масло 🍻

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз минах от Кастрол едж 5в30 лонглайф профешънъл на Равенол 5в30 ВМП и разликата е доста голяма в полза на Равенола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@crazy driver И двете са купени от Интеркарс,идват от Полша,там откъде идват вече не знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откъде идват незнам, факт е обаче че с немският Кастрол веригите не се чуваха сутрин при палене, за разлика от купувано в БГ. Сега съм равенол рцс и пак не се чуват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
На 26.01.2021 г. at 22:34, ma3xa написа:

Скачаме му, щото във всяка тема плюе оригиналното масло на ВАГ, което е ок, ако НЕ се прави Лонг лайф шитнята.

Абсолютно нищо не му е ОК.
Пълна сеч е .
Особено след като ЛУКОЙЛ вече отговарят да покрива нормите.
Да не споменавам на колко десетки човека вече съм продал автърмаркет масло , ама истинско, че с 0/30 колите им заработиха като фуражомелки

На 29.01.2021 г. at 22:47, P_PETKOV написа:

Карайте си с квото си искате и си ебавайте колите както намерите за добре.

Баце, 
не се занимавай

На 29.01.2021 г. at 21:39, gibonass написа:

Хайде карай 25к км. с ВАГ масло и същите километри с Равенол или друго супер дупер масло и ще видиш кое е шитнята. 

Хайде да говорим с факти?
А те са , че за три години откакто продавам и популяризирам Равенола, не съм видял прецакан мотор, а даже напротив.
Виж, обаче, с ЛЛ шитните ОЕМ сервизите са пълни.

На 22.01.2021 г. at 20:23, gendo74 написа:

Ами виж прочети малко и сам ще разбереш, кое е "чорбалин"и кое е читаво!

Да ти кажа, по-добре ти прочети

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...