Jump to content

Колата се дави и не пали - с обикновенна газова уредба е.


Recommended Posts

Здравейте , колата е с обикновенна газова уредба, брц е всичко изпарителя, плочката, само копчето е ловато,

смятам, че е вързано неправилно от газаджиите понеже , колата и на бензин или на газ да я оставя , после няма палене,

 

Копчето има 3 позиции, когато отида на колата и дам контакт ако съм на газ се чува щтракане от клапана и самата кола се разтриса леко - като съм дал на контакт после като опитам да я запаля, въртя въртя с минути ще ми замине стартера пробвам и газ бензин и е пак така , мислите ли че е неправилно вързано самото копче?

Като съм на контакт клапана трябва ли да се чува и да дава и гориво ? 

 

Други коли който съм карал с обикновенна газ не са имали такива разтрисания поклащания като се даде на контакт , след като се отдави  това се оправя като въртя минути стартера колата пали и си се кара няма проблем ама ако я оставя за известно време и опитам да я запаля пак така...

 

Дайте съвети или някой газаджия за София разбиращ от обикновенни копчета на газова уредба  евентуално мисля,че ще е най лесно да се свърже правилно това.... или в най лошия случай смени копчето е  няколко месеца.

 

 

 

 

 

п.с. модела на ключа е

.Превключвател автоматичен газ-бензин Lovato M200-DC с ниво

Редактирано от Bladest
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако колата е моно, е вероятно да ти е спукана мембраната на регулатора на бензина.Има също вероятност и електрически проблем да имаш по запалването.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...