Jump to content

Мнение за конкретна обява


Recommended Posts

Здравейте! Някой има ли наблюдение на тази обява? Утре ще ходя на оглед,ще съм ви благодарен,ако ме насочите на кой неща трябва да обърна внимание относно двигател, скорости и др. Като цяло за този двигател и тези скорости какво ви е мнението? Благодаря!

https://m.mobile.bg/details/11611213453536652

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Натоварена е с екстри, хубав двигател /макар и дизел/ с хубава скоростна кутия, обаче тва описание.... тия са някви бесни селяни. Да не се окаже само, че е на 300+ хил км

Редактирано от Jass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като всеки 3.0 дизел, дюзи, вериги, дпф, турбо... Само с оглед едва ли ще хванеш дори и да има проблем с някой от агрегатите, трябва си сервиз, където знаят какво да гледат. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изглежда красива , ама диск-трониците ги крадат и застрахователя не ги плаща , Има си бая екстри без съмнение . Транзитния номер , ако не е на авто-салона с 1 годишна валидност , а за 1 месец и изтече има глоба като идеш да я регистрираш . Возията ще е супер без съмнение , ще се изкефиш на колата , но задължително в добър сервиз пълна проверка , по възможност твои познати или препоръчан такъв , че схеми всякакви . От къде е внос колата ? Жена и кола на късмет :) успех  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6г. купих Q7 от този същия и до сега мога да кажа че нямам сериозни ядове,ама тогава още нямаше авто къща. Иначе да изглежда мошенник и омайва с приказки. Използва професионален фотограф и снимките са му супер. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 В тази автокъща колкото повече седят колите толкова повече им падат километрите.

Имат едно А4 allroad което беше на 249... км . Ама беше.Сега е на около158000.

Е поне снимките да и бяха сменили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обадих се на продавача за Вин , отговорът му беше нямаме практика да изпращаме номерата на колите си. Попитах го в сервиз да я закараме, каза ми докарай си майстор в шолрума на място да я гледа. Казва че км били реални, ама аз не вярвам. Спечелена на търг от първо каза Белгия после се поправи, че се бил объркал от Швейцария. Големи лъжци голямо нещо. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да чека светилен. Предната броня е боядисана и предната дясна врата мисля че е боядисвана, това успях да забележа. Работи добре, запали много леко. Всички екстри който пробвах работеха, узвочаването е супер. Определено ми хареса като цяло.

C98C87C7-6250-4073-8338-C6A362E5B55C.jpeg

Редактирано от Plam86
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кола за тези пари със светещ чек, бих я пропуснал. По принцип има шанс да е нещо несъществено, но обикновенно ако е дреболия го оправят все пак не е кола за 2000лв. Щом са го оставили така има защо, по-добре подмини.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

44 minutes ago, Plam86 said:

Не иска да я караме в сервиз да си закарам майстор на място да я гледа,така ми каза. 

Пропусни тази кола за да не ревеш после.

2 hours ago, hristtov said:

Кола за тези пари със светещ чек, бих я пропуснал. По принцип има шанс да е нещо несъществено, но обикновенно ако е дреболия го оправят все пак не е кола за 2000лв. Щом са го оставили така има защо, по-добре подмини.

 

 

Акобеле нещо несъществено да е оправено, ще купят от морга за да загасят чек енджина. Но това, че свети плюс, че не може дс се кара до сервиз е ясна работата - има си сериозвн проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

59 minutes ago, Plam86 said:

Не иска да я караме в сервиз да си закарам майстор на място да я гледа,така ми каза. 

 

Щом не иска, остави я. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...