Jump to content

марката mcculloch-надежни ли са моторните им коси


Recommended Posts

Ползвам самоходна моторна косачка McCulloch M46-120R да кося по няколко пъти годишно ливадата ми от 1.8 декара чиста тревна площ вече 6та година и единственото, което правя е да сменям маслото всяка пролет. Машината е безупречна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз слагам каквото намеря в магазина - гледам директно 0.6l опаковка и не го мисля. Сменям задължително в началото на всеки сезон преди първото пускане.

 

п.с.

аз явно съм адски прост.... ти питаш за моторна коса, а аз ти развивам теории за моторна самоходна косачка, което е леко в другия край на смисъла на питането ти, ма кой да чете :wall: Сори!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  

  • да Husqvarna   или друго но да не е червено.
Редактирано от jiko58
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо да не е червено колега,питам от любопитство? Моята е на щил и взимам щил масло наливно и е червено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 22 часа, Wizi написа:

Аз слагам каквото намеря в магазина - гледам директно 0.6l опаковка и не го мисля. Сменям задължително в началото на всеки сезон преди първото пускане.

 

п.с.

аз явно съм адски прост.... ти питаш за моторна коса, а аз ти развивам теории за моторна самоходна косачка, което е леко в другия край на смисъла на питането ти, ма кой да чете :wall: Сори!

Няма проблем не съм се занимавал с тия марки и затова питам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчано ми е  от майстор .  а и тези масла като  двиг. са делят на мин. синт.   полусит . до 55 куб, над 55куб ,   може да се спори до безкрай.Аз  карам с Хускварна LS+. и на двете коси .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Имам Хускварна резачка и е супер. Взимай маклъча и не го мисли. Ако ти се дават повече пари избери хускварна. Но и в двата случая няма да сбъркаш. Мисля двигателите им са еднакви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...