Jump to content

Въпрос за предно стъкло


К.Rusev

Recommended Posts

Здравейте,колеги пукна ми се предния прозорец от камъче и ходих да проверя и ми казаха 160лв китайче 230 пилкингтон и 320 някакво пак същата марка обаче акустично.Като ги попитах има ли разлика между това от 230лв и 320лв казаха че нямало някаква голяма разлика и незнаят дали си заслужава,а и моята кола нямала и в момента такова.Дали си заслужава да доплатя за акустично някой дали е слагал и има ли някаква разлика в шума?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си заслужава, защото останалите ти стъкла също не са акустични. Вземай това от 230 лв. Гледай обаче да няма микродраскотини точно от където гледаш пътя, защото ще ги виждаш при определени условия.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се включа и аз по темата със стъклата.

По каско имам да сменям челно стъкло. От Кобра ми казаха или китайско или "европейско" каквото и да значи това.  Някакви отзиви за тях?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят съвет е да не се занимаваш с "европейските"/китайски/ стъкла на Кобра.Отиди на "Военна рампа" и си сложи "Pinkilgton"/те са официален вносител/.Разликата в цената ще си я доплатиш,но качеството ще е в пъти по-добро.Освен това момчетата работят много качествено и чисто.Не те пускат на улицата веднага след смяната,а колата престоява в халето им едно денонощие.

Редактирано от jordanik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменях в Кобра преди време с Европейско, години наред никакви проблеми. Механиците бяха много внимателни. Ползвах пункта срещу Арена Запад, ако още го има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят съвет е да не се занимаваш с "европейските"/китайски/ стъкла на Кобра.Отиди на "Военна рампа" и си сложи "Pinkilgton"/те са официален вносител/.Разликата в цената ще си я доплатиш,но качеството ще е в пъти по-добро.Освен това момчетата работят много качествено и чисто.Не те пускат на улицата веднага след смяната,а колата престоява в халето им едно денонощие.
Там най-вероятно ще трябва да си платя всичко защото възлагателното писмо е за Кобра.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз смених 3 челни стъкла в Кобра на Арена Запад и нямаше никакви проблеми. Въпрос на късмет е според мен. Щом е по каско сложи по-скъпото, но аз лично не виждам разлики.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сменях точно на Военна рампа Пилкингтън  под 300лв ми излезе по спомен всичко.

Счупиха ми шипките дето държат чистачките и не ми казаха. Отивам да я вземам дигам чистачките за да го огледам и те падат.

3 месеца по късно в един сервиз ми го счупиха докато сменяха механизмите на чистачкие и го замениха с некво Китайско.

Още съм с него 3та год вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...